Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 16 eves vagyok, ket even keresztul remenytelenul odavoltam egy nalam ot evvel idosebb sracert. Akivel azt hittem koszonesen, es hogyvagy?-jol-on kivul semmi se lesz:D Most decemberben, januar elejen beszelgettunk fb-on, nagyon aranyos volt, tok jol elbeszelgettunk. Vmiert fel is mentem hozzajuk, dd akkor se rogton jottem el, hanem meg beszelgettunk a szobajaban. Akkor barmit megadtam volna azert, hogy tetsszek neki. De utana harom hetig nem keresett, nem irt, semmi. En egyszer irtam neki(3 nappal ezutan), beszelgettunk egy kicsit es annyi. Mivel ugy ereztem, hogy ebbol tenyleg nem lesz semmi, ha tobbet akarna keresett volna...stb. sikerult lemondanom rola. Tenyleg nagyon sokaig tetszett, o sokaig talan a letezesemrol se tudott, ezt felfogtam ilyen platoi dolognak, amin mindenki tulesik :)) es most lett egy fiu aki erdekelni kezdett. 18 eves, eloben is beszelgetunk, viccelodunk, es nala nem fosok vagy izgulok annyira azon h mit mondjak :D nagyon jofej es helyes fiu, ugy erzem lenne eselyem nala. Es itt a baj :D tegnap.a semmibol irt az elso srac, es megint tok sokat es tok jol beszelgettunk, bar mar nem volt olyan hatassal eam az egesz, azert szivesen cseteltem vele. Baratnoim szerint, akik minden apro reszletet ismernek, h miket ir meg ilyenek, bejovok neki. De hat akkor eleg szerencsetlen :D szoval nem tudom ez a srac mit akar, egyaltalan akar-e vmit. De en ugy erzem tul vagyok rajta, mar a masik fiu tetszik, akire nem vartam, akinel nem izgulok ha beszelgetni kell, es aki az elejetol fogva mutatja h van eselyem :))) viszont ok ketten egy sportcsapatban jatszanak es eleg jo baratok. Ugyhogy hulyen erzem magam, mert mi van ha tenyleg tetszem az elso sracnak (bar nem mondta, nem utalt ra, es teljesen haverkent kezel), es en.meg osszejovok egy nagyon jo baratjaval. Mi legyen?
2014. jan. 22. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ez tul hosszu...
2014. jan. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
95%
Hagyd az elsőt a fenébe, ha érdekelted volna, lépett volna, érezd jól magad az újjal! :) A barátnőid valószínűleg azt hiszik, hogy titokban még mindig az első után vágyódsz, és jót akarnak neked, ezért hajlamosak az érdekedben belelátni olyanokat az egészbe, amik nincsenek (tapasztalat, alig 2 hónapja nekem is így volt XD). Ne törődj az elsővel, nem jelzett, nem mondott semmit, így nincs miért aggódnod. :)
2014. jan. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én a második fiút választanám!!
2014. jan. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőre vártál stb. de ő szakította meg a kapcsolatot, sztem tudhatta ,hogy többet érzrl iranta. A 2. fiút válaszd ;)
2014. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A masodikra szavazok.

Az elso ha akart volna toled valamit mar eddig lepett volna. Te vartal ra, szoval az o baja ha eddig nem tett lepeseket feled mert ezek szerint meg o sem tudja mit akar, szoval hagyd beken. Nem kell eroltetni ami nem megy.

2014. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen mindkettő! Szerintem.
2014. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!