Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel még szilveszterkor ismerkedtem meg. akkor ő azthitte hogy járunk mert lesmároltam . azóta facebook-on olyanokat írogatott ki hogy : "szilveszter legjobb nap azóta szerelmes vagyok" meg ilyeneket.olyan 5 napja én megmondtam neki hogy én nem vagyok belé szerelmes és nem akarok vele járni (persze finomabban) de ő ugyan úgy folytatta és nyomult. aztán egyszer bepipultam mert kiírta fészre a nevemet és tele-tele szivecskékkel és mondtam neki hogy haggyon engem békén és azóta olyan idézeteket ír ki hogy " a szerelmes fáj" "te nem szeretsz én viszont halok érted". és így oda írja a haverjainak a nevemet is hogy xy volt aki megbántott... mit csináljak? amúgy én 14 ő 15.
2012. jan. 15. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

huh hát előszöris nem kellett volna lesmárolnod sztem ...minek smárolgatsz olyan srácokat akkikkel nem jársz ? !

Szerintem nem idegesítsen a dolog...ha nem veszel róla tudomást, ha nem beszélsz a sráccal, megszakítod vele a kapcsolatot, lehet, h lekattan rólad ...

Vagy küldj rá egy máisik csajt aki képes lsesmárolni egy srácot akivel nem jár, és ha azzal is smárol akkor ré lesz kattanva, és nme rád ...

2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éretlen pulyak :D
2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
töröld, tíltsd le, már megtetted amit tudtál
2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megérdemled.
2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nőj fel. Ha meg annyira zavar tiltsd le aztán kész..
2012. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tiltsd le.


És legközelebb mielőtt összesmárolsz valakivel... próbáld meg jobban kiismerni, hogy ne fajuljanak el így a dolgok.

2012. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!