Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból kérdezem, mert manapság egyre több olyan kérdés van itt, ahol az egyik nem szidja a másikat, hogy milyen felszínesek. Nem értem, hogy miért nem tudják páran felfogni, hogy kémia nélkül nem fog működni egy kapcsolat. Persze azt értem, hogyha valakit kikosaraztak, akkor megsértettnek érzi magát, és automatikusan támadnak (tisztelet a kivételnek) de miért kell rögtön mindenkit nem alapján beskatulyázni?
2014. jan. 22. 17:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értsd meg, kedves Válaszoló, én ezt megértem, és elfogadom a te álláspontodat is, mégha butaságnak is tartom, hogy elutasítások miatt skatulyázol be esetedben nőnek. (Itt most nem sértegetni akarlak, mielőtt félreértenél.)

Szerintem túlságosan is törekedsz egy barátnőre, ezért kerül el. Próbáld meg kicsit javítani az önbizalmad, szerintem segíteni fog. : ) Tudom, sablonduma, de a sablonoknak van értelme : )

2014. jan. 22. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!