Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes fiúk, hol a fracba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk, hol a fracba vagytok?!?

Figyelt kérdés
Nem szeretek neten ismerkedni, de muszáj megkérdeznem, mert szeretnék olyan helyekre menni ahol vannak kedves, értelmes, vicces (és helyes, de ha rendes megilyenek akkor nem számít annyira) A barátnőmmel szeretnénk végre barátot, de nem tudjuk hol lehet ismerkedni, valami tipp? 14L (Beszólásoktól kíméljetek)

2014. jan. 22. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Itten a faluvégin
2014. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ott!
2014. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
BP-en.
2014. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Budapestiek vagyunk
2014. jan. 22. 22:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb szupermarketekben a meleg és biszexuális srácok melletti polcon kell keresni. De vigyázz, mert ha olyan modellt keresel, aki nem szexista, nem rasszista, nem antiszemita és képes hosszú távú kapcsolatra is, akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.
2014. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én diszidáltam
2014. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menjetek be a városba, olyan helyekre ahol több ember megfordul. West End Aréna, stb. Éjszakai élet sem kihalt, de az nem ajánlatos ilyen korban, amellett elmehettek különböző helyekre is pl.: Biliárdozni, Bowlingozni, különböző gyorséttermekbe, ott is egyre több fiatal megfordul iskola után, vagy csak szimplán sétálgattok a városban és ott is láthattok párat.
2014. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

épp most vertem ki

nem kellesz te, bocsi

2014. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok batman (még mindig) nna nanannananana
2014. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fahéjas Alien ***** válasza:
a francba vannak, csak nem tudom az hol van
2014. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!