Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, hogy megengedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogy megengedje az együttalvást?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám rávenni anyukámat, hogy megengedje, hogy itt aludjon a barátnőm. 16 évesek vagyunk, már 6 hónapja együtt vagyunk. Már szeretkeztünk sokszor, szerintem ezt anyukám is tudja, de nem engedi meg az együttalvást, sajnos nem tudom miért. Miért nem engedi meg vajon? Mit tudnánk tenni, hogy megengedje?


Köszi


2009. dec. 3. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt tőle kérdeznéd és vele beszélnéd meg?
2009. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy átmentem hétvégén a barátomhoz, vagy ő jött hozzám és ugye ahogy elment az idő, elfáradtunk és egyszer csak hopp, egyikünk ott aludt a másiknál. Azóta rendszeresen minden hétvégén együtt alszunk.


Kérdezd meg anyukádat, hogy átjöhetne-e szombat este a barátnőd. Ha igent mond, akkor egy idő után ti is csinálhatjátok így.

2009. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Énse tudom mit kell ezt bejelentegetni.

Amúgymeg az ilyen szülők kegyetlen sok kárt okoznak.

2009. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kell még a másiknál aludni! Nekem sem engedte akkor anyukám, én persze hőbörögtem, de ma már nem is bánom hogy nem engedte. Majd te is rájössz! csak kell egy kis idő.
2009. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a változó hasznosságú válszokat:)

Nos, megengedte, tegnap ittaludt:) Azt mondta, hogy csak úgy, hogyha külön ágyon alszunk, de persze ebből nem lett semmi, mert együtt aludtunk. Köszi azért a válaszokat!

2009. dec. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!