Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyámat hogy megengedje hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
23-án leszünk 1 évesek és eddig nem engedte meg régen kérdztem már h itt alhat e a barátom de most nem akarom elbukni 23át együtt akarjuk tölteni és az estét is de hogyan ?:/
2010. okt. 7. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és ha te aludnál ott a barátodnál?:)
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem engedi, fenyegetozz azzal, hogy elmentek tuntetni meg vandalkodni a tv-szekhaz ele.:D
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Elmondod, hogy már egy éve együtt vagytok,láthatja, hogy ez egy komoly kapcsolat!

szeretitek egymást, most lesz az évfordulotok, együtt szeretnétek tölteni!

Sajnos az a baj, hogy he egy anyának azt mondod, hogy itt szeretne aludni, akkor rögtön arra gondolnak, hogy úr isten meg akarja fektetni a lányomat!

Nem tom, hogy voltatok-e már úgy együtt, vagy tud-e róla anyud, de ha nem akkor mondd el neki, hogy nyugodjon meg nem lesz nagymama.

Öszintén beszélj vele,mondj el mindent, emlékztesd , hogy anno Ö is biztos örült volna , ha együtt lehet apukáddal!

Valahogy csak megenyhül az anyai szive:)

Nem követendö példa, de mi azt csináltuk a hugommal, hogy megvártuk mig anyuék elalszanak.

Tök halkan kinyitottuk az ablakot, és kimásztunk,mert mi is féltünk , hogy nem engedne el.

Pedig tuti elengedett volna, de igy talán még izgalmasabb is volt!

és mégsem lett nagymama, nem csináltunk olyan dolgokat ami nem lett volna etikus.

De volt olyan is, hogy a barátom, mászott volna be az ablakon, aztán anyám mondta , hogy vagy tisztességes szándékkal az ajton jön be, vagy sehogy.

Na itt végett is értek a kimászkálos dolgok.

De nem azért irtam, hogy Te is mássz ki, vagy a barátod be,mert akkor tuti nem fognak összejönni a dolgok!

Nem tom nálatok, hogy van, de ha én elötte nap jó kislány voltam, puncsoltam, takaritottam, akkor már tudták, hogy valamit akarok...csak ha anyám el is engedett vagy megengette, hogy a pasim nálunk aludjon, akkor meg jött a cikis helyzet, hogy mehettem aputól is engedélyt kérni, de aztán sima ügy volt.

2010. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
huh köszi utolsóó :) meg persze a többi is :D amugy 13om vagyok a barátommeg 15.. tudom most jönnek azok a válaszok is h télleg gyerek wagy még.. de én szeretem és ő is engem meg mindenki mondja h télleg nem 13omnak láccok..
2010. okt. 7. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:

13 éves vagy és egy éve vagytok lassan együtt?:O

hűűű graat ;) :D

2010. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen ne is aludjon ott a barátod. Tanuljál bazz.
2010. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tanulok és nemis rosszul..
2010. okt. 7. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor babázzá kisleányom
2010. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mennyinek látszol, és az is hogy 1 éve van barátod, attól még nem leszel érett. 13 évesen még semmi keresnivalód egy fiú mellett az ágyban. Meg a törvény tiltja is 14 év alatt a szexet, gondolom ettől félt anyukád. Teljesen érthető hogy nem engedi meg, még mindketten gyerekek vagytok.
2010. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!