Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legtöbb 14-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb 14-15 éves fiú? És miért csak őket érdeklem?

Figyelt kérdés
Nos, én 16 múltam, lány vagyok. Azt vettem, hogy a 14 éveseknek tetszem, a nagyobb fiúk (a 18-as korhatár) észre se vesz. Tudom, hogy ebben az időszakban 2 év is soknak számít, de nem értem, hogy miért a fiatalabbaknak tetszem. Vagy legalábbis ők kezdeményeznek. A 14 éves fiúkkal sincs semmi bajom, de nagyon éretlenek, és nem általánosítok, hiszen nyilván nem mindegyik ilyen, de ez csak az én tapasztalatom. A múltkor elhívott egy 14 éves fiú sétálni, és egyfolytában arról beszélt, hogy kit hányszor "döngetett" már meg, meg hogy ez az életcélja (?????). Én szóhoz se jutottam... Mit tegyek, hogy a nagyobb fiúk komolyan vegyenek?
2014. jan. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2014. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maximum elöngette a főgonoszt Battlefieldben...el ne hidd
2014. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben szóba sem állnék nálad fiatalabbal, nemhogy elmennék vele sétálni, meg hallgassam a hülyeségeit.

Amúgy meg nem kell erőltetni ezt a pasi dolgot, 1-2 év múlva biztos érettebb, nőiesebb leszel, így az idősebb korosztály is elkezd érdeklődni irántad.

2014. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,merre laksz? 14/f :D
2014. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:DDDDDDD Csak azért mentem el vele sétálni, mert kíváncsi voltam, hogy ha kettesben vagyunk, akkor is erről a témáról beszél-e... de úgy tűnik igen. Utolsó: XDXD
2014. jan. 23. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
De most komolyan! :D (utolsó) <3 XD
2014. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!