Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy észre vegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik. 2 év van köztünk, én 16 ő 18 lesz. Az egyik volt osztálytársam bátyja. Nagyon aranyos fiú, csendes és tényleg nagyon rendes. Eddig sose vett észre, de nemrég magától köszönt, mikor egyedül sétáltam!:) Persze nem képzelem túl a dolgokat, még akkor sem, ha lányként genetikailag belém van kódolva.:D Csak nem tudom, mit tegyek, hogy végre elhívjon valamerre. Bár nem sokat számít, de lájkoltam egy képét.:) És mosolyogtam rá. Ennél többet tudok tenni?
2014. jan. 23. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
keressd a társaságát ha végképp nemakarsz ténylegesen kezdeményezni :)
2014. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szilvásbuktát mert azt szeretem



mosolyogj sokat, legyel vidam stb.

2014. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!!:-)
2014. jan. 23. 15:59
 4/5 anonim válasza:
Agy neki egy jelet és mindig úgy nézek rá mintha nagyon akarnék valamit közben mosolygok és tekergetem a hajam. Nekem ez mindig bejön. :)
2014. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a srácokkal általában az a baj, hogy nem nagyon veszik a lányok "jeleit". Vagy nem elég merészek, önbizalom terén bajok vannak.

A legrövidebb, célszerūbb út, ha nagyon akarod, hogy egyszerūen odamégy hozzá és meghívod egy üdítõre, vagy hasonló. Nem kell "kiadnod" magad, hogy tetszik neked. A gesztus önmagában elég erõs. Sok sikert!

2014. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!