Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyszer, mikor eljön az ideje, mindenki megtalalja a párját? Lesz olyan aki önmagamért fog szeretni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne álltasd magadat csak rosszabb lesz!
2014. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lávalámpa. ***** válasza:
7 milliárd emberből csúnya lenne ha nem lenne. Főleg ha teszel is azért érte.
2014. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A véleményemre vagy kíváncsi vagy inkább arra amit hallani akarsz?
2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
szeretném hinni, h ha nyitott az ember és nem feszül be érte, akkor megtalálhatja azt az embert, akivel le lehet élni egy életet
2014. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vélemény :))) ... a másadik kérdés is érdekel
2014. jan. 23. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy ezt így nem lehet megmondani vagy kijelenteni.

Az első feléhez jóst kellene hívni, a második pedig elég valószínű hiszem mindenkiben van valami pozitív és, ha a többit elfogadja akkor persze, van olyan ember aki önmagadért fog szeretni.

Hogy találkozol-e vele vagy eljön-e az időd azt nem tudom. Az is lehet, hogy holnap elüt egy busz.

2014. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Nm, de eljön annak az ideje, mikor már le fogod sz@rni magasról hogy lesz e melletted valaki vagy sem. 40-50 év magány után fel sem fog tűnni a hiánya.


Én csak 7 éve élek egyedül, de olyan szinten kialakult az életem, hogy nem rúgnám fel senki miatt sem. Ennyit erről. Én már beleszoktam ebbe!

2014. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze. Ha onmagad nagyon gazdag!
2014. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!