Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókotok nyelves volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókotok nyelves volt? Milyen arányban van nyelves nálatok?

Figyelt kérdés

Nem csak ténylegesen elsőre gondolok,hanem egy partnerrel az elsőre. Ha ti kezdeményeztek,nyelveset adtok először?

Én eddig mindig ezt tapasztaltam,nem a "simát."


2014. jan. 24. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, általában az első csók mindig nyelves, más csók nem is nagyon van, hiszen a többi, az puszi.
2014. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csók az nyelves... mi a kérdés? :)
2014. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az volt és erősen meglepődtem rajta amikor a nyelve hírtelen a számba került. de csak szex közben vagy búcsúzkodásnál nyelveztünk
2014. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D tudjátok,amikor csak egymás ajkait vesszük a szánkba:)
2014. jan. 24. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőre: nem én kezdeményeztem és számomra undorító volt egy másik ember nyálát (mégha szerettem is) a számban érezni

A másik kapcsolatomban is mindig jobban szerettem a száraz szájra puszikat, nyelves csak szex közben volt.

2014. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az.Azóta, is csak azt preferálom.:)
2014. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as, átérzem xd velem is volt ilyen
2014. jan. 24. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
A csók mindig nyelves.
2014. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!