Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek társkeresőn milyen arányban irnak "normális" levelet?

Figyelt kérdés
Most azokhoz szólnék, akik komolyan veszik a társkeresést. Tehát lányok, tudom, kaptok jó sok levelet. Ezeknek nagy része egy baromság. Mégis, hányan irnak normális, nem sablon levelet, amelyikből látszik, hogy tényleg meg akarnak komolyan ismerni? És ha arcra is "komolynak" tűnik a fazon, igy együtt mennyi normális fazon irogat?
2013. nov. 9. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
tehát, akik nem olyat irnak, hogy "cső mizu", hanem mégha nem is szimpi, azért válaszoltok neki.
2013. nov. 9. 22:50
 2/3 anonim ***** válasza:

"hanem mégha nem is szimpi, azért válaszoltok neki"


ilyenről még nem hallottam :D

2013. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 3.5 évvel ezelőtt, fél évet voltam fent társkeresőn, és miután megismerkedtünk ott a férjemmel, és össze is jöttünk, letöröltük magunkat.


komolyan vettem a társkeresést.


mondjuk 10ből 2 volt olyan aki nem dugással kapcsolatos, nem kamerán akarta kiverni nekem, és nem sablon szöveget írt. Nem a legjobb arány:)


27/N

2013. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!