Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ha bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha bejön nektek egy lány azt, hogyan jelzitek neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Megvakarom a tökömet.:D
2014. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy, mert nincs rájuk szükségem. Sokkal boldogabb vagyok egyedül. Ha kell majd valami, fizetek érte.
2014. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár másodpercig mélyen a szemébe nézek még akkor is amikor rám néz. Majd egy mosoly, vagy kacsintás és elfordulok. Ha visszanézek és még mindig néz engem vagy zavarban van, akkor az pozitiv.
2014. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, úgyis csak csalódnék benne, meg hát én alacsony vagyok és ronda, semmi esélyem a lányoknál, már megszoktam és elfogadtam. :)
2014. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát sokat gondolok rá bár ezt nem látya szoval a csodát várom
2014. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!