Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek nem magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nem magyar anyanyelvű párjuk van! Hogy történt az első találkozás?

Figyelt kérdés
Érdemes úgy belemenni egy kapcsolatba, ha mondjuk én csak középszinten beszélek az ő nyelvén (angol)? Ti nem izgultatok első találkozás előtt, hogy tudni fogtok-e majd folyamatosan beszélni vele, vagy hogy mindent meg fogtok-e érteni, amit ő mond?
2014. jan. 25. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én közös ismerősök által ismertem meg külföldön.

Először én is zavarban voltam, sokat mosolyogtam, nem nagyon szólaltam meg, mert féltem, hogy rosszul mondok valamit. De idővel nagyon sokat javult a nyelvtudásom, hisz napi szinten kommunikáltam vele, megtanultam szleng szavakat tőle, nagyon sokat segített. Ráadásul nekem még sosem volt barátom, még magyar sem, így ő az első barátom, és ő is más nyelven beszél.

21L

2014. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!