Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mai magyar írók? Találkoztatok...

Mai magyar írók? Találkoztatok már velük?

Figyelt kérdés

Akárhol, dedikáláson, interjún, stb.

Az érdekelne, hogy magyar írók, akik ugyebár viszonylag megközelíthetőek, hiszen Győrből Debrecembe egy író-olvasó találkozóra az ember könnyebben jut el, mint külföldre, találkoztak-e már a kedvenceikkel? És ha igen, kivel?



2013. márc. 1. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Leslie Lawrence-el találkoztam, elmentem a dedikálásra. Közvetlen volt és kedves, persze nem volt sok ideje egy emberre. Viszont a könyveivel kapcsolatban sokszor írtam neki e-mailt, mindig válaszolt, elég részletekbe menően arra, amire kíváncsi voltam. Nagyon szeretem a munkásságát, örülök, hogy találkozhattam vele.

2013. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam szépíró mesterkurzusra, mindegyik előadást más-más kortárs író tartotta. A nőket nagyon bírtam, a férfiak többségében el voltak szállva, nagyon hiúak mind. Bár, ha azt veszem, hogy én is írólelkületű vagyok, én is tudom magamról, hogy hiú vagyok, de nem lekezelő módon. Például amikor kiadóhoz küldtem a kéziratom, tetszett neki, de miután megtudta, hogy nincs diplomám, úgy elhajtott, mint a legyet.
2013. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!