Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok egy férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy férfias jelenség, elástam magam a nők szemében?

Figyelt kérdés

Se erős szőrzet, se széles váll, se férfias hang, de még a mozgásom sem olyan, mint egy férfinek és ezek eléggé olyan dolgok, amiken hiába próbálok változtatni, nemigen lehet. Nem is volt még soha barátnőm, pedig próbálkozom, úgysem akarnak átlátni a külsőn... De akkor mit tegyek? Edzek ismerős segítségével, egészségesen élek, stílust váltottam, de jobban nem érzem magam a bőrömben és a nők ugyanúgy elkerülnek.


22/F(?)


2014. jan. 25. 12:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Magyarul: csak "barátnőnek" voltam/vagyok jó mindig.
2014. jan. 25. 12:10
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Edzel? Ha meglátszik, akkor igen is férfiasabb leszel.

Egyébként meg a férfiasság egy része belülről jön, de ha neked abban sincsenek megfelelő jellemvonásaid, akkor tényleg kellemetlen a helyzet.

Persze a férfias hang mondjuk elég sokat tehet, de azon kell változtatnod, amint tudsz...

2014. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy vonzó. Elástad Magad, mert ők a pillanatnyi érzelmi impulzus alapján, amit az első 3 másodpercben kiváltasz belőlük, örökre és végérvényesen megitélnek és bekategorizálnak. Emiatt szenvednek ők is, mert a férfiak vonzó része (kb. 20%) gyakorlatilag BÁRMIT megtehet velük, csak a lelkiismeretük korlátozza őket, mivel hozzájuk vonzódnak, nekik mindent szabad.
2014. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt a helyzet, nem igazán tudok rá megoldást.
2014. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fejleszd a személyiséged!
2014. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, hogyan? Igaz, határozatlan is vagyok, de csak a nőkkel szemben. Egyéb esetben meg kőszikla.
2014. jan. 25. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg szuz vagy!Elobb attol szabadulj meg,lesz egy kis onbizalmad,batorsagod,jarj edzeni sokat hizzal ra a szorzet nem problema,haat a hangod?annyi belefer,de ilyen hozza allasal inkabb meg se probald,es akkor ne nyafogj!vagy elszanod magad vagy nem rajtad mulik!az eletben mindenkinek megvan a parja csak megkell talalni!
2014. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogyne lennék szűz, mikor nem is tudnak férfiként tekinteni rám?! Ha olyan könnyen menne, már rég megtettem volna.
2014. jan. 25. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:

ha edzel tűzzél ki magad elé egy célt, nekem Bane kinézete a célom ez ad erőt minden nap ha csak egy pillantást is vetek rá hogy milyen kemény arc :D

ha nem is sikerül de nem adom fel, am én már megutáltam a nőket, szóval teszek rá mi kéne nekik...

2014. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szőr manapság inkább hátrány a nőknél, a jellem nem számít nekik. Ha az arcod nem férfias, v csúnya, akkor viszont tényleg esélytelen vagy.
2014. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!