Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti támogatnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok egy olyan átnevelő programot az elkorcsosult 13-24éves korosztálynak, ahol megtanulná a férfi/nő tisztelni a társát, és eltűnne ez a diszkóban lecumizom a másikat jelenség?

Figyelt kérdés

Meg az olyan jelenségek, hogy ki kivel tud összefeküdni ilyenek

A programok kemény fizikai munkából állnának, mint annak idején Oroszországban, ahol bele is haltak a munkába, ha nem végezték jól

Lenne földművelés, gyümölcsszüret, állatgondozás


Ez nem lenne ingyen, hisz lenne jó oldala is, kapnának pénzt, és a tanulási idő le lenne csökkentve a munka javára.


Még mielőtt valaki begyepesedett embernek gondolna, leszögezem nem vagyok az, csak elegem van abból hogy kiveszett a normális erkölcs a mai féreg emberekből..

21/F


2014. jan. 3. 21:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Jó ötlet volna, de elsőnek ott kéne kezdeni hogy a NMHH megszüntetné a sok szennyműsort.
2014. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Abszolúte jó lenne.

Szinte már szégyellem magam, hogy olyan fiatal társadalom része vagyok, ahol a kortársaim ilyenek. :/

Tök szimpi vagy, nagyon jól leírtad a dolgokat. :)

16/L

2014. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%

Oroszország elveivel én is szimpatizálok.


Ahogy mondod siralmasak a mai 20 év alattiak.

2014. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha most elindulnál a Szabadság-hídhoz...
2014. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
még szép :D de itt is tisztelet a kivételnek... mert ebbe a témába is vannak olyanok...
2014. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
A családi nevelésnél kellene elkezdeni.
2014. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%

Mi akadályoz meg benne, hogy elköltözz Oroszországba? Sőt, kiállsz egy vidám kis Putyin gyalázásra, akkor még egy gulágot is megnézhetsz közelebbről.


Őszintén: mi a jó édes fenét érdekel téged, hogy más hogyan él? Nem kell odamenni, ha nem tetszik. Vannak másfajta szórakozó helyek máshol. Vagy, tán-tán, keserű irigység? :P

2014. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

4-es

Bizonyára magadra ismertél és azért vagy ilyen, pedig amit javaslok, az csak a hasznotokra válna

2014. jan. 3. 21:34
 9/32 Inverz Tűz ***** válasza:
100%

Ami már romlott azt szerintem utólag nem érdemes erőltetve változtatni.

A nevelésen kellene változtatni, de születéstől kezdődően. Viszont ennek sikeressége nagyon sok tényezőtől függ. Nagyon sokban attól, hogy egy gyerek előbb tanulja meg amit lát, mint amit megparancsolnak neki, azaz példamutatás.


Amíg felnőtt szinten mocsok megy, addig egy gyerektől nem várható el, hogy másmilyenné váljon, hisz ezt látja, ezt hallja. Az értékrendje úgy alakul ki, hogy azt tekinti jónak.

2014. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Sir Butcher

Bár csak egy szórakozóhely lenne ilyen, sajnos MIND egy forma, és elég végig nézni a közösségi oldalakat, a szégyen megöl hogy ilyen emberek miatt gondolják a magyart, gusztustalan olcsó embernek

2014. jan. 3. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!