Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kezditek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kezditek el magatokat kellemetlenül érezni, ha egy csávót nem érdekeltek?

Figyelt kérdés

Tegnap/ma voltam discoba és újra és újra találkozok ezzel a jelenséggel. Arra gondolok pl. , hogy oda megy mondjuk táncolni a közeletekbe táncolni egy csávó , aki szemmel láthatólag nem ismerkedni jött , hanem csak jól érezni magát , kicsit kikapcsolódni , akkor a legtöbb lány egy idő után nagyon hülyén kezdi érezni magát , ami meglátszik a viselkedésükön is , ilyenkor már néha nekem is kellemetlen és inkább odébb szoktam menni. Tényleg minden férfinak tetszeni akartok , és egyesek ezt kudarcnak élik meg ?


Köszi!



2014. jan. 25. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tán nem jött össze tegnap senki, és így próbálod kompenzálni?: D
2014. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?? Én ezt nem is értem...mármint a kérdésed :)
2014. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nem jött össze , hát ezzel nem nagyon tudnám kompenzálni...
2014. jan. 25. 12:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet , hogy azért nem értitek , mert minden csávó egyből rátok megy ?
2014. jan. 25. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is...ha meg nekem nem tetszik a mellettem táncoló pasi nem is nagyon nézek rá és észre se veszem ha odébb megy..ezért nem értem csak az egész kérdésfelvetést.
2014. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah , én pont ugyanígy vagyok a csajokkal
2014. jan. 25. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Már rég elmúltak a kedves, illedelmes emberi gesztusok, igen általában bunkón reagálnak a helyzetre, vagy zavarába meg se mer mukkani, és nem tudja hova nézzen. Ezek az emberek, nők nem tudom miért járnak ilyen helyre ha utálják az emberek társaságát, főleg ha szingli és bejönne neki valaki.
2015. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!