Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fiúk, mire jó ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúk, mire jó ha egy lánynak felkeltitek az érdeklődését, közeledtek, aztán meg még a lány érzi magát kellemetlenül? De nem birom az ilyet.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a kérés?
2012. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*kérdés
2012. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen. De miért érzi magát kellemetlenül a lány?
2012. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az,h a srác érdeklődést mutat,erre a csaj is elkezd érdeklődni... És az lesz,h a srác mrg lesz.rja,h egyáltalân a lány van. Ez...
2012. nov. 7. 23:28
 5/17 anonim ***** válasza:
ezt csak a pisisek csinálják max...
2012. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
igazából, én is elkövettem ezt a hibát, és nagyon sajnálom... kicsit talán azért, hogy érezzük, hogy azért mégiscsak vagyunk valakik, akiket szeretnek a csajok stb... nagy hiba ez nálunk... bajtársaim nevében is elnézést kérek!
2012. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ezen gondolkozz.
2012. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor vhogy ez nem akar összejönni.
2012. nov. 7. 23:33
 9/17 anonim ***** válasza:
én is csináltam már ilyet sajnos :S, másnap jött a gondolat ami elbizonytalanított, hogy biztos érdekel ő engem stb, én is sajnálom, bánom...
2012. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6.válaszoló ez igazán őszintére sikeredett.
2012. nov. 7. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!