Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok azokról a lányokról akik szeretnek a gépen játszani lövöldözős játékokkal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl: Medal of Honor, Wolfenstein, Battlefield, CoD és hasonló más lövöldözős játékokra.

Persze ne úgy képzeljétek el, hogy egész nap ott ül a gép elött, föl se kel onnan hanem folyamatosan játszik és kizárja a külvilágot... Ne ilyenekre gondoljatok. Hanem olyanra aki csak szimplán szokott ilyenekkel játszani, akár Multiba akár Single-be. 1-2 órát max.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Jah és nem a 12-13 éves korosztályra gondolok, hanem 17-20 körül...


2009. dec. 4. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én is lány vagyok, és én is szoktam a gépen játszani lövöldözős játékokkal. :) Szeretem ezeket a játékokat, habár én sem valami gyakran szoktam, de néha tényleg jól jönnek. :) Éljen a Mafia! :D
2009. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit szokatlan, de kb annyira lényeges információ, minthogy jobb vagy bal kézzel keni a vajaskenyeret.

Ha neki jó csinálja, mit számít ez?

2009. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Sztem nagyon cool,pl mint a motoros csajok is odaráznak a rendszernek
2009. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

büszke nem lennék rá az biztos. ha jobban belegondolok talán még kicsit gáz is lenne codozgatni.. olyan baromi kockának érezném magamat igazság szerint, hogy még a bnőmmel is ezt tolom.


egy több éve versenyszerűen cod2őző 18as srác.

2009. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

én lány vagyok és szeretem a multi fps játékokat, általában TF2-t és L4D-et játszom

ja és nagyon kevesen tudják ott hogy csaj vagyok nem reklámozom :)

2009. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Én 16 éves lány vagyok, és sok fajta játékot játszottam már, és a lövöldözős is a kedvenceim közé tartozik :)

Legtöbbet Counter-ozni szoktam az interneten :)) Nincs abban semmi rossz, ha egy lány ilyesmit játszik, sztem semmi különös, megrökönyítő végképp nem, nem nagy ügy :D

2009. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

találkoztam már lánnyal CS ben, meg volt egy lány oszttársam ia aki jött velünk sulis LAN bajnokságra :D

azt gondolom róluk hogy semmi többet mint bárki másról, ettől még lehet jófej is akár szerethető is, de lehet bunko is, de igaz, hogy aki ilyennel játszik általában nem az a hülye pic$a tipus, szóval vehetjük jó pontnak. de valahol nem lányos, szal azér sok más tulajdonságnak meg kell lennie hogy ezt kompenzálja és potenciális barátnőjelöltet lássak benne, aki lövöldöz lány létére elsőre biztos nem a barátnő esélyt látom meg benne :)

2009. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Az én barátom két éve próbál meggyőzni hogy játsszak vele valami ilyesmit, de engem nem köt le, én az ostoba ugrálós játékokat szeretem, és amúgy nem vagyok tizenéves:D
2009. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
ilyen csaj kell nekem is, lehetne vele codozniXD
2009. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

16 éves koromban én is MOHAA-ztam, a fiúk mindig csak akkor hitték el, h tényleg csaj vagyok, amikor bejelentkeztem teamspeaken. Aztán a szerverünk és a klánunk is szép lassan megszűnt, mindenki ment az útjára :( Régi szép idők...


A barátomat különösebben nem érdekelte, h játszom-e vagy nem, ő nem játszott.


23/L

2009. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!