Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netten hol tudok meg ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netten hol tudok meg ismerkedni olyan csajokkal akik szeretnek kockulni játékokkal?

Figyelt kérdés
PC játékokra gondolok: pl cod2,cod4,cod5,cod mw2, battlefield bad company
2011. okt. 29. 00:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
például remek hely erre a cod2,cod4,cod5,cod mw2, battlefield bad company
2011. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ott nem nagyon szoktam kérdezgetni a népet hogy van e csaj köztük :D
2011. okt. 29. 00:34
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj, látod. Akkor épp itt az ideje elkezdeni. :D
2011. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

gamestar szokott szervezni összejöveteleket - menj el oda ott van pár kocka csaj


de ne lepődj meg, ha az első csóknál szúr a bajszuk

2011. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Magyarországon a női játékosok aránya 10% alatti, azok is jellemzően a Sims-el v. "soft-sex" szimulátorokkal (Singles, 7Sins) játszanak. A rövid válasz sehol, akik nőnek mondják magukat, sajnos egyáltalán nem biztos, hogy azok.
2011. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

00:48:

Százalékot nem mondok, de marha sok női játékos van!



Engem is pont annyira ledöbbentett, mert régebben, mikor én kockultam sokat, alig voltak lányok. Most meg jóformán mindenhol.

Haverom admin lett egy CS1.6 szerveren, és mellette még vagy 6 másik CSAJ admin :D Aztittem dobok egy hátast.

MMORPG-ben is van szép számmal, másik haverom elkezdett Lineage2-ni megint eredetin, és a klánjukban is vannak 4-5en.

Anno Aion-ban is előfordultak elég sűrűn, bár ott többségük a párjával együtt tolta.


Ami pedig az év poénja, hogy vmi külföldi statisztika alapján a WoW a 2. vagy a 3. legnépszerűbb társkereső.


Azokat amiket felsoroltál, talán a legkevesebb lány játsza.


Bár én biztos nem így keresnék párt, de attól még neked bejöhet :)


21F

2011. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Pl. itt vagyok én, Metin2-t tolom, játszottam már a Perfect World-el, Gates of Andaron-nal, de most kíváncsi lettem erre a Lineage2-re, mindezek mellett még Bleach-et, és Naruto-t is nézek, meg Naruto-s játékot tolok PS2-ről
2011. okt. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Pl. itt vagyok én, Metin2-t tolom, játszottam már a Perfect World-el, Gates of Andaron-nal, de most kíváncsi lettem erre a Lineage2-re, mindezek mellett még Bleach-et, és Naruto-t is nézek, meg Naruto-s játékot tolok PS2-ről, am szinte mindenhol vannak női játékosok
2011. okt. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi a dupláért
2011. okt. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

WoW tele van csajokkal. Left4Dead2-ben is találkoztam párral. A fent említett játékokkal sosem játszottam (háborús fps-ek nem jönnek be).

26/L

2011. okt. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!