Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam rosszul, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, csak egy van, vele is ritkán talákozom, párom nincs. Sokszor nagyon rossz a kedvem. Ez természetes? Ha több barátom lenne, akkor jobb lenne a kedvem? Vagy egyedül mindenféleképpen jól kellene lennem? Van, amikor jól érzem magam egyedül, de egész nap hullámzik a hangulatom és általában rosszul érzem magam, sokszor még szorongok is, ha nincs társaságom. Köszi a válaszokat.

2014. jan. 25. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene jól lenned egyedül. Néha jól érzi magát úgy is az ember, de hosszú távon nem az igazi.
2014. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne akadj fent ha fiú vagy gyere át sörözni ha lány akkor is :)


kicsit depi vagy

2014. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress barátokat és egy pszichológust
2014. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szorongás meg depresszió mocskos egy páros,én is tudom.


A válasz:mert társas lény vagy alapjáraton.

2014. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok, hogy egyedül rossz és emberek között lennék, amikor meg közöttük vagyok, akkor meg inkább egyedül

de együtt tudok veled érezni


én úgy oldom meg, ha rám tör a boldogtalanság, hogy megnézek valami vicces videót/sorozatot, sokat tudnak ezek segíteni, bár a hatásuk nem sokáig tart, ha konstans boldogságot akarsz, akkor valami nagyobba kell belevágnod, például kezdj el sportolni vagy zenélni, a lényeg, hogy ne legyen időd arra, hogy boldogtalan legyél


én beszélgetni az interneten szoktam ismeretlen emberekkel, ha éppen szükségem van ilyesféle kommunikációra, velem is beszélgethetsz, ha van kedved


amit ne tegyél:

ne vegyél be gyógyszereket a depresszióra feleslegesen, csak sokkal rosszabb lesz később(saját tapasztalat)

ne próbáld meg megölni magad, mert lehet, hogy a jövőben valakinek nagyon sokat fogsz jelenteni


20/F

2014. jan. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!