Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi pénzért szopnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi pénzért szopnátok?

Figyelt kérdés

Ha megállít valaki az utcán, mondjuk 30 ezerért leszopnátok? Ha amúgy nem néz ki rosszul. Vagy mennyi az áratok? És kell-e többet fizetnie ha dugni is akar?

Olyat ne írjatok, hogy semmi pénzért, mert hacsak gazdagok nem vagytok, vagy nagyon hűséges családanyák/szerelmesek, ez biztos nem igaz. Mindenkinek megvan az ára:D


2014. jan. 25. 23:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ha csaj lennél, nem így gondolnád. Fogadd el, hogy vannak még Nők, akiknek bármennyit fizetnek sem mondanak le az elveikről, a méltóságukról és nem választanak egy látszólag könnyebb utat!
2014. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves női társadalom, Szeretnék elnézést kérni tőletek, azért amiért ilyen elmebeteg férfi társaim vannak.
2014. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
#22 Ez kedves tőled. :) De szerintem a tudat, hogy vannak olyanok is, mint te, megnyugtató.
2014. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Én csak nemszeretem az igazságtalanságot és nagyon sokszor belevernék emberek fejébe 1 szép nagyot boxkesztíűvel. Bár nekem ez az elvem, lehet hogy magányosan halok, meg emiatt. :D
2014. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elvetemült lennék bevenném a számba a mocskos f**zodat, de csak azért, hogy leharapjam aztán rád köpjem.

Egyébként eléggé unatkozhatsz, hogy kitalálsz ilyen baromságokat, de ne aggódj már csak 1 nap és suli :)!

2014. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Marc Bolan ***** válasza:

Magányos maradsz,ha így gondolkozol. Egy kis tiszteletet,ha lehet tanusíts!

Ha elhitetsz magaddal ilyen szarságokat,hogy lesz kapcsolatod? Mert az tisztelet nélkül nem megy.

2014. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Azt mondod nincs lány aki belemenne, hogy ingyen lakhat nálam, cserébe csak takarítania és dugnia kell? Mert az egy tökéletes kapcsolat lenne.
2014. jan. 26. 00:36
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád egy tábla csokiért is megcsinálta!
2014. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 moneyrunnin@ ***** válasza:
11%
Azért ilyen csórók a csajok mert nem szopnak 30000-ért.Megvan a gazdasági válság oka.egyébként szopnak kajautalványért isxdd--akik itt írkálnak a büszkeségröl meg stb szerintem olyan rondák hogy még nekik kellene fizetni hogy valaki a farkát a szájukba rakjaxd
2014. jan. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

micsoda vesztes férfiak vannak.. pénzért jut nektek csak pina? :D


30+F

2014. jan. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!