Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi pénzért szopnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi pénzért szopnátok?

Figyelt kérdés

Ha megállít valaki az utcán, mondjuk 30 ezerért leszopnátok? Ha amúgy nem néz ki rosszul. Vagy mennyi az áratok? És kell-e többet fizetnie ha dugni is akar?

Olyat ne írjatok, hogy semmi pénzért, mert hacsak gazdagok nem vagytok, vagy nagyon hűséges családanyák/szerelmesek, ez biztos nem igaz. Mindenkinek megvan az ára:D


2014. jan. 25. 23:54
1 2 3 4
 31/38 moneyrunnin@ ***** válasza:
Meg kajautalványért.
2014. jan. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
Addig ütnélek míg mozogsz... Te egy elmebeteg vagy.
2014. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 moneyrunnin@ ***** válasza:
Addig ütnél valakit amíg mozog és én vagyok az elmebeteg?:DD
2014. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én meg nem fizetnék senkinek sem, hogy leszopjon. Még ku.va is megcsinált ingyen, pedig kellett a francnak. Hülyegyerek...
2014. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
150.000
2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Kérdező! Akkor jöhet az a 70.000 ha már igy elszegényedtél!:D de akkor csakis óvszerrel! xd
2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Jó sok álszent hozzászólás. Egyébként az útszéli a legolcsóbb, és a szolgáltatás minősége is elfogadható. A legdrágábbat, a luxust nem nyújtó (viszont nem ragaszkodik a gumihoz), de annak megfelelő összegbe kerülőt úgy hívják, hogy feleség.

Az útszéli pár ezer forint, de a feleség több millióba kerül.

Egyébként 70ezerért, szerintem bármelyik szembejövő megteszi, a fiatalabbak még olcsóbban is.

2014. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Gondolom a nőknek az szúr itt szemet, hogy eléggé alpári módon ír a kérdező. Eléggé lekezelő módon. Viszont igazat ír, csak ocsmányul. Biztos vagyok benne, hogy a nők 99 %-ának lenne olyan összeg, amiért egy olyan helyen kielégítene egy pasast, ahol senki más nincs kettőjükön kívül, illetve biztosak benne, hogy nem derül ki sose (természetesen a gazdagokon kívül).

Nem 30.000 Ft-ra gondolok, sok embernél milliós nagyságrendű lenne ez az összeg. Kivétel azok a nők, akik (gazdagok, már írtam) semmilyen pénzért nem csalnák meg a szerelmüket, de ez mondom szerintem 1-2 %-nál nincs több.

Mondhatjátok, hogy büszkeség meg stb, de ha milliókat kapnátok egy mondjuk MAX 20 perces dologért, ami sose derülne ki, hát hogyan is mondjam, az emberek a pénzért élnek sajnos.

Nem nézem le a nőket, a pasik 99%-a is kielégítene mondjuk egy 100 éves mamókát rengeteg pénzért.

Tényleg nem kell álszenteskedni, itt senki sem tudja, hogy ki-kicsoda, itt aztán tényleg lehet őszintének lenni.


26/F

2014. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!