Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Én tegyek valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Én tegyek valamit? Vagy várJam mig ő?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyok a szerelmemmel már elégrégóta nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és egyůtt szeretnénk leélni az életunket viszont a testvérével aki csak pár évvel idosebb tőle (lány) nemigazán jo a kapcsolatom vele a családjában mindenkivel nagyon jol kijovok egyedul ő az aki nagyobb gondot jelent mivel ilyen kis kényes, bekepzelt feje van! Eleeinte nagyon akadályozta a kapcsolatunk a testvérével, de nem tudott mit tenni elfogadta viszont én mégmindig ugy érzem, h nem kedvel a jelenléte is olyan irritálo meg az, h semmit se tudott rolam es elore itelkezett felettem ez duhit fel nagyon és inkább ezértsem kozeledem ugy hozzá meg olyan manökennek hiszi magát! Szerintetek?
2014. jan. 26. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a szerelmeddel jól kijössz, egy sógornõ nem lehet akadály. Én megpróbálnám, hogy leülök vele egy alkalmas pillanatban és elbeszélgetek. Komolyan, õszintén. Ha van akivel, persze. Megérné a próbát, hiszen családtagról van szó. De ezt is olyankor kell megcsinálni, amikor mindenki nyugodt. Semmiképpen egy beszólásra vagy provokációra jött reakció, mert akkor startból el van cseszve.

Ha viszont nem megy, nincs kivel, hagyni kell a fenébe.nem bántani feleslegesen, csak pl. levegõnek nézni.

2014. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod csak tudod én mintha ugy érezném,h kinem állhatnám és ezért nem tudom,h sikerulni fog-e eddig viszont végig levegonek néztem!
2014. jan. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!