Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a célja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a célja ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 10 évvel idősebb kolléganőm, akin már korábban észrevettem, hogy néha szabályosan stíröl (mentségére szóljon, hogy én is szoktam őt, mivel nagyon jó alakja van, és csinosan öltözködik), de az utóbbi időkben tovább ment. Rendszeresen odajön beszélgetni és elég intenzíven flörtölgetünk. + Egy csomó mindenben felajánlotta a segítségét, annak ellenére, hogy bármit is tettem volna érte. Szerintetek mi lehet célja? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2014. jan. 26. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Bejössz neki. No shit sherlock.
2014. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!