Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mindig megkérdezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mindig megkérdezitek a lányt, akivel épp ismerkedtek, hogy szexelt-e már, és hogy mennyi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Rögtön az ismerkedés elején, vagy akkor, mikor már bizalmasabb köztetek a helyzet, és jártok, vagy egyáltalán nem?

2014. jan. 26. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel én 26 vagyok, ebben a korban nem szokás már megkérdezni, hogy szexelt-e már. A kapcsolatok száma sem érdekel annyira. Én inkább csak azt szoktam megkérdezni, hogy csalta-e meg már barátját; mert ha igen, akkor kuka.
2014. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mr. Truth ***** válasza:
Általában leszarom hogy hány kapcsolata volt elöttem... Engem a Jelen érdekel nem a mult...
2014. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én dugom inkább pofázás helyett. A múltját lefosom.
2014. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Galaxis. ***** válasza:
2. többnyire a jelen a fontos igen, csak a múlt határozza meg az embert!
2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sosem érdekelt. Azt meg ha még nem volt senkivel megmondta amikor időszerű volt. (hasznos infó :))
2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedéskor - randevúk alkalmával nem merül fel ilyen. Ha már együtt vagyok egy ideje valakivel, akkor már fel szokott jönni a téma.
2014. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A kérdés rólam szól, 19 éves lány vagyok, sosem szexeltem és kapcsolatom sem volt. Tartok attól, hogy ha egy fiú ezt azonnal szóba hozná, kicsit kellemetlen lenne számomra...
2014. jan. 26. 19:29
 8/17 Mr. Truth ***** válasza:

ma 19:28

Erre csak azt mondom, hogy nem izgat fel a liszt és a só de a pizzától összefut a nyál a számban... :)

2014. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mond meg. Főleg a kapcsolat elején az ilyen infók természetes szűrőként viselkednek. Magyarul segit szelektálni a neked megfelelőeket :)
2014. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Mr. Truth ***** válasza:

ma 19:29

ha Én randiznék egy ilyen lánnyal és ilyet szólna 19 évesen hogy ő még szűz akkor ott helyben leborulnék elötte és örömkönnyekbe törnék ki...

2014. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!