Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mindig megkérdezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mindig megkérdezitek a lányt, akivel épp ismerkedtek, hogy szexelt-e már, és hogy mennyi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Rögtön az ismerkedés elején, vagy akkor, mikor már bizalmasabb köztetek a helyzet, és jártok, vagy egyáltalán nem?

2014. jan. 26. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 7:

Nem kell ezt mindenáron reklámozni, hogy szűz vagy. Elég csak akkor, ha arra kerül a sor. Egyébként valódi kincs vagy, ne érezd ez miatt magadat hátrányban.

2014. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb ezeket szerintem úgy is bevallanám az illetőnek, őszinte akarnék hozzá lenni, nem rejtegetni a múltam, így nekem is könnyebb lenne... ha meg igazán szeret, csak tolerálja valamennyire. De semmiféleképp sem az elején akarnám, csak ha már kialakult köztünk némi bizalom
2014. jan. 26. 19:34
 13/17 anonim ***** válasza:

ne kerits ennek nagy feneket. Ez a szüzesség fétis egy dolog egyes pasiknál, de nem szükséges, hogy megfelelési kényszered legyen. Az vagy, akkor az vagy. Ha nem, nem. Ez egy állapot, és arra tartozik akivel épp szeretkezni akarsz.

:))) nyugi :)

2014. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 12:

De ez nem egy olyan dolog, amit tolerálni kéne. Ez egy olyan dolog ami kincs, nem pedig hiba. Ejnye-bejnye. :) Egyébként nem baj, ha elmondod neki, de nem hiszem, hogy bárkit is zavarna.

2014. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem kerítek ennek túl nagy feneket, csak manapság olyan rossz, ha elmondod őszintén valakinek, hogy 19 évesen még szűz vagy, úgy néznek rád, mint valami idiótára
2014. jan. 26. 19:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Nos ezért mondom h. szűrő. A másik oldalon (szüzesség fétis) legalább ennyi korlátolt van :)
2014. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Málna. válasza:

Rám is furcsán néztek a barátnőim/ haverjaim amikor mondtam hogy még szűz vagyok.De én büszke voltam rá... Ha az első 2-3 találkozásnál megemlíted az szerintem csak jó lehet. Nem árulsz zsákbamacskát. A fiúk örülnek neki ha egy lány velük vesztik el és megbecsülik őt. De figyelj oda hogy kit 'tisztelsz' meg ezzel, nehogy megbánd! Nekem mázlim van. Fülig szerelmes vagyok a barátomba :-)

18/L

2014. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!