Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak házi gyanánt? Tehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak házi gyanánt? Tehetetlen vagyok, kérlek írjatok

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fiút, el sem tudom képzelni, hogy más lánnyal járjon. Egész eddig ezt a pillanatot vártam, hogy legyen ürügyem ráírni. Itt a házi... De most nem merek. Nagyon szeretnék vele beszélni, hogy csak rám figyeljen...

Na meg persze kéne a matek házi is :D szerintetek ráírjak? Vagy hagyjuk a francba?

Én szívem szerint ráírnék, csak félek, hogy valami miatt nem írna vissza...

Szerintetek? L



2014. jan. 27. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig azt bánjuk amit nem tettünk meg, írj rá :D De miutén megadja kérdezd meg legalább hogy: Mizu? Milyen napod volt? Unatkozok...mit csinálsz? stb..
2014. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írjál! Én is szoktam :D Nagyon segítőkészek ilyenkor a fiúk és imádják, hogy ők az okosabbak..Aztán miután elmagyarázta és felfogtam, bedobok valami más témát. Pl. hogy most akarom megnézni ezt meg azt a filmet de mindenki fikázza, neked mi a véleményed?

Sok sikert :)

2014. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De végülis apám is tudna segíteni... Ez nem lenne fura?

Köszi, hogy írtatok... :)

2014. jan. 27. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez apádra, mondd, hogy dolga akadt vagy nem érti ezt a részt :D
2014. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj, ez nem hangzik jól. Őszinte leszek: aranyos vagy, hogy keresed az ürügyet, hogy ráírhass, beszélhess vele, de egyben buta is. Az nem elég ürügy beszélni vele, mert mondjuk beszélni szeretnél vele? Hm, jó kérdés mi? :D


Iskolai/munkahelyi témával "zaklatni" azt a személyt, aki tetszik nekünk, nos, ennek így nincs sok értelme. Persze lehet, ha tényleg szükséged van az infóra, kérdezd meg tőle, de ennyi, ne tovább! Tudod miért írom ezt? Mit szeretnél elérni? Közelebb szeretnél kerülni hozzá. Azzal, hogy suli jellegű témával keresed meg, tudod mi történik? Futod a köröket, feleslegesen... Bizony, ez van. Mert pont az a téma, amitől várod, hogy közelebb kerülj hozzá, az a téma nem fogja hagyni, hogy ez ténylegesen megtörténjen, mert fenntartja a távolságot köztetek, fenntartja az iskolatársi viszonyt. Főleg akkor, ha állandóan ezt az ürügyet veted be. Képzeld el, hogy ott vagy a tűz közelében. De még fázol...


Ha rá akarsz írni, tedd meg! Ne ürügyekre várj! Ez a matek téma... hát, elég ergya. Persze innen szép nyerni. :) Kérdezd meg a házit, ha érti is, kérd meg, magyarázza el. Köszönd meg neki. Majd válts témát, fentebb írtak jó tippeket. Olyan beszélgetés legyen, hogy ami után legközelebb ő akarjon rád írni, ő szenvedjen "jaj kéne valami ürügy" :)


Szóval, kapaszkodj a bugyidba, és írj rá máskor is, de pusztán azért, mert beszélni akarsz vele. Ja, még valami: mindig úgy írj rá, hogy arra tudjon is valamit visszaírni, ami különbözik az igen/nem és ezek permutációitól.

2014. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én nem venném nyomulásnak. csak elkérted a házit

F

2014. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!