Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran szoktatok csókolózni a barátotokkal?

Figyelt kérdés
Majdnem három hónapja együtt vagyunk, de nem sűrűn szoktunk csókolózni. De én nagyon szeretem csinálni. amikor találkozunk és együtt vagyunk kb 2 órát akkor is max. a randi közben elcsattan egy két csók de nem sok. Amikor elbúcsúzunk egymástól akkor szoktunk hosszabban csókolózni és az olyan jó érzés. Mondjam neki hogy szeretném többet csinálni? Vagy csináljam én? Ez most egy hülye kérdés, de általában ő szokta mert ha állunk egymással szemben ő a magasabb és ő szokott ilyenkor egy kicsit lehajolni hozzám. Ti milyen gyakran szoktatok csókolózni?

2014. jan. 27. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 3 hónap alatt szinte véresre csókolóztam a számat! Igen, ha szeretnéd, hogy többször, akkor mondd meg neki! Becsukod a szemed, közel hajolsz és azt mondod, hogy "Csókolj meg! Annyira szeretném! Úgy akarlak!" , stb. Biztosan nem fog ellenkezni!
2014. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. 3 éve vagyunk együtt.
2014. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

volt hasonló gondom, a lány több csókot akart én viszont kevesebbet, vagy egyáltalán nem.

2oka lehetséges


szarul csókolt és/vagy nem szerettem őt.


F

2014. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez a dolog közbejátszott a szakításomba is, az ex még autópályán 140-él is csókolozni akart 2 percenként, meg minden hol, beteg volt.... kb ebből állt az egész napja, nyali fali állandóan... véget is vetettem neki....
2014. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig mindenhol :D 16/L
2014. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5#vagyokk megint!

Csak azert van ez mert mi veszettul kivanjuk egymast! a pasid biztos h szeret??? :oo

2014. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!