Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar valakit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar valakit, ha egy lány dohányzik?

Figyelt kérdés
Mert például, ha mentolos cigit szív, annak szaga sincs sok és a személyisége értékéből nem vesz el semmit, ha naponta 2-3 alkalommal rágyújt.

2014. jan. 27. 20:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

5#


A nikotin ugyan olyan drog mint az alkohol a THC és társai.

Csak azt az emberek elfelejtik, hogy manapság egy nagyvárosban a levegő sokkal károsabb mint a dohányfüst. A káros anyagok listájára nem is olyan régen felkerült a Levegő a dohányfüst mellé közvetlenül.

2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
És nem költök rá sokat, eljárok hétvégente szórakozni is.:D
2014. jan. 27. 20:56
 13/27 anonim ***** válasza:
Azért mert mérgezi magát, és a környezetét is!
2014. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Egyszer volt bagós barátnőm, soha többet! Brrr...
2014. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Csak mert zavar. Nem szimpatikus... és kész. Az egész családunkba 1 ember volt, aki dohányzott. Majdnem 60 évesen meghalt. Két mondatott nem tudott kimondani anélkül, hogy ne köhögött volna bele.
2014. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Régen menőnek számított a cigizés, de manapság már az igénytelenséget fejezi ki. Az, hogy nem adsz magadra. Nem érdekel az egészséged, a fogaid állapota, a leheleted, a körülötted élők tüdejét is pusztítod, és a földet is tönkreteszed.
2014. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez az én kérdésemről jutott eszedbe, amiben elmeséltem, hogy ma láttam egy 13-14 éves lányt, aki cigizett a megállóban?
2014. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Moszuke ***** válasza:

sztem csak a nem dohányzókat zavarja és azokat is csak akkor ha a csaj a párjuk történetesen.

legalább is remélem, hogy így gondolkozik mindenki:)

2014. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

azért mert gec i büdös és gusztustalanul sárgák lesznek tőle a fogai

attól hogy cigizik valaki persze nem lesz kevesebb, de azért rontja az első benyomást

2014. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. El lehet fogadni szerintem.
2014. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!