Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám munkatársába vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám munkatársába vagyok szerelmes! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Elég kínos az ügy, én 17L ő meg fogalmam sincs mennyi, 30 körül van. Nincs családja, de mivel nagy a körkülönbség és mégis csak apu kolegája, nem kéne szeretnem! Hogy tudnék kiszeretni belőle?
2009. dec. 5. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj korodbeliekkel, pasizz be. Ennyi. Menj bulizni, hétvége van.
2009. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen csak ezzel az a bibi hogy nem vagyok bulizós(magányos vagyok inkább, vagy max a szűk baráti körömmel szeretek lenni) a korombeliek meg valahogy nem érdekelnek, éretlenek, gyerekesek, stb. Arra gondoltam, kivárom amég leszek legalább 20, és akkor kezdek el élni. De most nagyon beleszerettem ebbe a hülyébe...:((
2009. dec. 5. 01:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Írhatnál privátot! Szívesen megismerkednék veled! ;)

F/26

2009. dec. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Öhm nem hiszem hogy bejönnék neked xD Elég egyedi a stílusom :o)) na meg ha én szerelmes vagyok valakibe akkor... az nem menekül :(
2009. dec. 5. 01:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyre kíváncsibb leszek rád! :P Mit jelent az, hogy eléggé egyedi stílus?
2009. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.. ha gondolod, add meg az msnedet :) jófejnek tűnsz, szívesen msneznék veled! (Nem feltétlenül "azért". ;-))
2009. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A Magyar törvények értelmében, minden 18 éven aluli ember kiskorúnak számít!!!
2009. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ki nem szarja le már nem azért?:D
2009. dec. 5. 10:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves jogtudor, tényleg 18 év alatt mindenki kiskorú, de csak 14 éves kor alatt cselekvőképtelen. 14 és 18 év között korlátozottan cselekvőképes, akiket már megillet a szexuális önrendelkezés. Magyarul: aki betöltötte a 14-et, azzal szexel, akivel akar.

Bár asszem a kérdező nem megdugatni akarja magát, (mire netán oda kerül a sor, addigra meg betölti a 18-at is) és ha nincs szex, a járásra nincsenek korhatárok megszabva sem a btk-ban, sem a ptk-ban.

2009. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

úgy ahogy mondod :)

de hogy megnyugodjon az okoskánk: elárulom, szűz vagyok, ha ez megnyugtat :D és nem is tervezem még

2009. dec. 5. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!