Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » F i u k! Nektek van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F i u k! Nektek van olyan, hogy tul szep lany? (Tovabbiak lent)

Figyelt kérdés

Van egy allando barati tarsasagom, es ha elmegyunk bulizni altalaban odajonnek hozzank a fiuk. De van egy baratnom, akihez szinte soha nem megy oda senki.

Szegeny sokszor kerdezi, hogy mi lehet a baj vele, de csak annyit tudunk mondani, hogy tul szep vagy es felnek toled"! Persze o ezt sose hiszi el, de mi tenyleg igy gondoljuk mert nagyon szep lany.

Szoval fiuk tenyleg feltek vagy tartotok a szep lanyoktol?



2014. jan. 28. 02:41
1 2
 1/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez önbizalom kérdése... Ha mutatsz egy képet a lányról, öszintén bevallom hogy szép-e!
2014. jan. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Általában úgy véljük, hogy reménytelen eset, mert biztosan foglalt már.
2014. jan. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Marc Bolan ***** válasza:
Nekem nincs olyan.
2014. jan. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen.
2014. jan. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vörös a csaj?
2014. jan. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
173centi 57kilo koruli, gyerek kora ota sportol, ugyhogy jo alakja van. Szep hosszu barna haja van es a szeme is barna.
2014. jan. 28. 03:25
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ezért mert nem vörös.


Feltehetőleg nem tűnik könnyű, aznap megkapható prédának, ezért kerülik el. Most ezzel a többi nőt bántom meg a társaságban, dehát ez van. Másmilyen jellegü helyeken kellene ismerkednie, nem ilyen ereszd el a hajam bulikon.

Vagy az van hogy benézitek és férfiszemmel mégsem olyan vonzó mint ti azt gondoljátok.

2014. jan. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2. válaszoló írta, attól is tarthatunk, hogy foglalt.

Nálam pl az is van, hogy ha nem érzek olyan vonzó kisugárzást a lánynál, hanem egyszerűen csak szexi, dögös, modell alkat, akkor azt érzem, hogy az ő világába nem illenék bele, mert mást vár el, pl izomagyú pénzes audisokat preferál.

2014. jan. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ertem! Koszonom a valaszokat!

Nem, nem mi nezzuk be mert kap eleg bokot fiuktol. (Akiket nem bulibol ismer) Csak ha buliba vagyunk hozza sose mennek oda.. Es ez furcsa.

2014. jan. 28. 03:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, szerintem sokunkban egy ilyen lány láttán az jön le, h biztosan foglalt, nem én kellek, nem vagyok elég jó hozzá. És hát valljuk be, akinek vannak külső adottságai, az szokott is válogatni rendesen.

Szóval igen, van túl szép lány.

2014. jan. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!