Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy táplálékkiegészítő hatására gyengült az erekciótok?

Figyelt kérdés
Nekem most ez van, viszont egyszer szedtem egy hónapig, aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba. Most újra elkezdtem, gondoltam csak valami ártalmas volt abban a fajta tápkiegben, azonban vettem egy másikat, és ez már nem annyira rombol mint az előző, de azért rombol. Nem a spermaképződéssel van baj, az maradt a szokásos, csak az erekcióval.. Feláll, csak amikor nemszedem akkor rengetegszer áll sokáig, most meg ha fel is áll akkor sem sokáig, bár néha sokáig(ha lány van a közelben)

2014. jan. 28. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Istenem..... mekkora az állatkerted...

A táplálék kiegészítő nem koksz,ha jó helyen veszed megfelelőt akkor semmi ilyesmi nem szabad előforduljon.

Csak azt tudom leszűrni hogy nem csak agyilag vagy hiányos hanem a testépítés terén is mondhatni nagyon az utolsók közt vagy aki szedi de nem tudja mit...

2014. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából biotech-es és egy orvos ajánlotta.
2014. jan. 28. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A táplálékkiegészítőben UGYANAZ van mint a kajában.


Szóval inkább ne is egyél.

2014. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondom előtte sosem volt ilyen baj.
2014. jan. 28. 17:35
 5/5 A Fekete ***** válasza:
A gyengült erekció egy szív- keringési betegség első jele is lehet. Nekem a tejfehérje alapú táplálék kiegészítőtől olyan kemény erekcióm lett, hogy 'a macska sem tudta megkarmolni'.
2014. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!