Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb táplálékkiegé...

Melyik a legjobb táplálékkiegészítő cég?

Figyelt kérdés
Szeretném meg tudni, hogy igazak-e az állítások miszerint a Peak a legjobb gyártó, viszont a Scitec-nek több a választéka, és akkor még itt van a Twinlab is. Egyszerűen csak azt szeretném tudni, hogy melyik gyártó mellett telepedjek meg hosszú távon. ( a pénz fogalma nélkül ).

2014. jan. 23. 11:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nincs legjobb. vagy mi alapján?
2014. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A magyar tápkieg cégek (pölö scitec) nem állítanak elő proteint, csak csomagolnak!
2014. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
BiotechUSA
2014. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik a követelmények, mi fontos az egyénnek.

Nekem fontos az olcsóság, a megbízhatóság, az egyszerűség és a széles termékválaszték, ezért a Myproteinre szavazok, mint egyik kedvencem.

2014. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Pénz nem számít. Arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik gyártó adja azt amit rá is ír a termékeire. Pl.: Scitec-nél egy komplex aminosav olyan 3ezer körül van, míg a Peak-nél szinte ugyan ez 8ezer körül van. Szerintem egyértelmű volt a kérdésem, melyik az a gyártó amelyik megbízható, azt ad amit leír, jó minőségű, valóban hat stb... Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 23. 12:52
 6/25 anonim ***** válasza:
Myprotein. Jó minőség, megbízható, és jó ár.
2014. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
Na ácsi, az alapfeltevés az, hogy minden gyártó azt dja, ami rá van írva. Mindazok a dolgok, amik arról szólnak, hogy ez és ez a gyártó nem, csak pletyka, nem tekinthetők hivatalosnak, hiába állítja akárki, hogy márpedig de. Objektíven nézve ez a helyzet. Szubjektíven nézve ki hisz ennek, ki nem hisz annak, és választ saját kedve szerint.
2014. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 tap bela ***** válasza:
58%

Nagyon sok a "képzavar"..... amit írsz.....


"... Pénz nem számít. Arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik gyártó adja azt amit rá is ír a termékeire. Pl.: Scitec-nél egy komplex aminosav olyan 3ezer körül van, míg a Peak-nél szinte ugyan ez 8ezer körül van. Szerintem egyértelmű volt a kérdésem, melyik az a gyártó amelyik megbízható, azt ad amit leír, jó minőségű, valóban hat stb... Köszönöm a válaszokat. ...."


Elsőzör is minden gyártó azt adja amit "rávés " a dobozra. Ha nem így lenne akkor nagy baj lenne, ezek élelmiszerek.



"... Scitec-nél egy komplex aminosav olyan 3ezer körül van, míg a Peak-nél szinte ugyan ez 8ezer körül van. ..."


Egy Peak Amino Fusiont, vagy egy Vasodilatort nem tudod összehasonlítani egyik Scitec termékkel sem. A Peak gyártó is!!!! Az előbb említett két termék saját kísérletezésük, saját gyártásuk a saját gyártógépeiken!!!!



A Myprotein megint egy más "tészta". Ők főleg alapanyagokat nagy zsákokból kis zacskókba csomagolnak.

2014. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnos kikel akkor ábrándítsalak titeket, ugyan is találkoztam olyan fehérjével amire 100% fehérje volt ráírva és bevizsgálás után pedig kiderült, hogy csak 8.2g fehérjét tudod...szal értitek akkor, hogy is van ez? Hát így. A többi része csak valami szar adalékból állt össze amit persze nem tüntetnek fel a gyártók. Ennél jobban remélem nem kell magyarázkodnom mert még így sem kaptam választ a kérdésemre. Sőt akkor még azt is hozzá teszem, hogy van ami hungarikum és USA-nak feltüntetve, és amit Románból hoznak át.
2014. jan. 23. 21:55
 10/25 A kérdező kommentje:
Figyeljetek. Nem megkérdőjelezni akarom az érveléseteket sőt, igazatok is van. De nekem nem érvelésekre van szükségem, ha nem hogy így ezek után most már amiket így leirtunk közösen, melyik az a NÉV ami megbízható, és teljes értékű tápanyagot állít elő minél kevesebb nem oda írt adalék anyaggal, és "szinte" valós fehérje/amino/glutamin/vitamin tartalommal. Ha nem tudjátok rá a választ kérlek titeket ide mást akkor ne is írjatok. Köszönöm.
2014. jan. 23. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!