Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitene nekem valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene nekem valaki egy kicsit? Személyesen hogy ne legyen annyira nyomulos. Hogy mondjam el hogy lehetne-e valami ujra köztünk?

Figyelt kérdés

Privátban is válaszolhattok csak kérlek tanáccsal segitsetek.

Sajnos nem ugy alakultak a dolgok és nem lett a párkapcsolatbol semmi, ő egy 18-19 éves srác,azt tudom hogy bejöttem neki és akart is tőlem valamit egy időben de még sem lett semmi.


2014. jan. 28. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi nagyot nem kell tenned, csak esetleg meghívni egy üdítõre, beszélgetésre, amikoris elmondod, hogy szimpatikus neked és nyitott vagy továbbiak fele. Ezzel nem is adod ki magad jobban a kelleténél, de ugyanakkor egyértelmūen értésére adod, hogy nála a labda. Ha nem mūködik, még mindig elrabolhatod és láncraverve "tárolhatod". Na jó, ez utóbbi csak vicc, nyilván. Hajrá, semmi veszítenivalód! :)
2014. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!