Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagyok, és láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és láttam egy fiút facebookon, és nagyon szimpatikus volt. Személyesen nem ismerjük egymást, nem is egy suliba járunk. Írjak neki? És ha igen, akkor mit, hogy ne legyen undorítóan nyomulós? Olvasd tovább.

Figyelt kérdés

Tudom, én is utálom, de hát ha egyszer csak a facebook az egyetlen összekötő dolog..ahogy írtam, élőben még nem láttam (vagyis egyszer, ha jól emlékszem, hónapokkal ezelőtt), abszolút nem egy suliba járunk. Ahhoz, hogy megtudja, egyáltalán létezem, kénytelen leszek én tenni valamit, mert magától sosem fog rájönni, hogy ó te jó ég, én is létezem.:DD Nem vagyok profi ebben, mert nem én szoktam kezdeményezni. Mit tehetnék? Tényleg nem akarok nyomulós lenni, tudom, hogy az mennyire gáz tud lenni:(

Mellékes infók: ha jól tudom, nincs barátnője, illetve annyi, hogy szerencsére nem vagyok bányarém:D

Köszi, ha segítetek, higgyétek el, én is jobban szeretném élőben, de hát esélyem sincs rá, hogy összefussak vele..:(


2011. szept. 9. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
jelöld be és bökd meg :D
2011. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag már le is írtad kérdésedben, csak kicsit át kell fogalmazni. Írd neki, hogy személyesen sajnos még nem találkoztatok, de a profilja alapján nagyon szimpatikus, lenne-e kedve beszélgetni. Aztán majd alakul tovább.
2011. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
engem nem akarsz felvenni? :$
2011. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Don Garcia te minden csajjal ki kezdesz ? :DD
2011. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát én még mindig nem értem az ilyen fészbúkos marhaságokat... oké, hogy így sokkal könnyebb meg stb, de szerintem, ha ezzel össze is jön valami, annak nem lesz meg úgy a varázsa és szerintem nem is hosszúéletű egy ilyen kapcsolat.
2011. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöööm:) Utolsó, látod hogy írtam, NINCS más lehetőségem, mert kb annyira ismerem személyesen, hogy egyszer láttam hónapokkal ezelőtt...:/

De amúgy én attól még hálát adok neki, hogy létezik, mert van amit könnyebbé tesz:)

Persze van hátulütője, nem is kevés, ezt én is tudom:)

2011. szept. 9. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm látom már majdnem fél éves a kérdés...:S. Akkor inkább azt írom, illetve kérdezem tőled kérdező, hogy azóta sikerült már valahogy összejönnöd a kiszemelt fiúval? :)
2012. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, de nem is bánom :))

Mert azóta összejöttem mással, akit a kérdés kiírása után kb 1 héttel ismertem meg..:D

Mondjuk csak most jöttünk össze decemberben:D

2012. jan. 10. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
jelöldbe és like-old valamelyik fotóját. Írj neki pár sort a fotóról, pédául, jó a fotód, vagy valami hasonlót
2014. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!