Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marc Bolan kérdése:

Szerintetek minden ember megtapasztalja a szerelmet?

Figyelt kérdés
Van,akinek kimarad?
2014. jan. 29. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Van aki még csecsemőkorban meghal, így a válasz nem.

Ha ez nem számítjuk akkor sem biztos, maximum az "egyoldalú szerelmet" tapasztalja meg mindenki.

2014. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A korai halált most ne vegyük figyelembe.
2014. jan. 29. 01:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom az egyoldalú szerelmet mindenki megtapasztalja, azonban kivülálló (aki még nem élte át), nem tudja mi az a szerelem, vagy mi az a viszonzatlan szerelem.


Előbbi egy nagyon jó érzés, amennyiben a partner nyitott rá. Utóbbit senki nem kívánja a háta közepére sem!


Mindaddig amíg nem voltam sose szerelmes, azt kívántam bárcsak lennék, tévedtem. Sose szeretnék újra szerelmes lenni.


Eleinte viszonzott volt, maga az álom, tényleg. De ahogy befejeződött, az egészet tönkretette visszamenőleg és így az egészet egy kupacban csak egy negatív csokorként tudom összefoglalni.


Hidd el, a szerelem egyfajta túlzás, lehet szeretettel is élni, nincs szükség rá.


Egyébként is azt hiszem, szerelmes az ember az életében csak 1x lesz, hála istennek nekem ez már elúszott, így 20 évesen. :)

2014. jan. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szerelem tudja a legnagyobb örömet adni az életben ésgyben a legnagyobb bánatot is. Szerintem minden érző lélek megtapasztalja!!
2014. jan. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* és egyben ( bocsi elgépeltem)
2014. jan. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindenki tapasztalja meg. Sokan egy középszerű, unalmas házasságban élik le az életüket, esélyt sem adva annak, hogy esetleg megtalálják a szerelmet, mások egy-két korai csalódás után döntenek úgy, hogy szánt szándékkal kerülni fogják az olyan embereket, akik iránt kezdenek valami olyat érezni, ami több a barátságnál. Sok embernek pedig egyszerűen nincs szüksége rá, mert nem ezért született ide.


Szóval nem mindenki tapasztalja meg a Szerelmet. Viszont én reménykedek abban, hogy az, aki valóban érző lélek, aki az átlagosnál tágabb, szélesebb, mélyebb lelki és szellemi síkokon mozog, az megtalálja a Szerelmet. Akiben megvan a (rejtett) képesség arra, hogy ezt a csodálatos dolgot a maga tökéletes teljességében meg tudja élni, az meg fogja találni.

2014. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki. Vannak, akiknek eleve nincsenek olyan mély érzelmeik. Így esélyük sincs erre.

De egyébként szerelem nélkül is lehet teljes életet élni :)

2014. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

7.!

Igen,de csak ez az egy életem van. Jó lenne legalább rövid ideig megtapasztalni...

2014. jan. 29. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A világon a legjobb, és legszebb érzés szerelmesnek lenni, de a szerelem múlandó, jóesetben helyére jön a szeretet hosszú évek során.. sajnos nekem ez nem adódott meg, szerelmes voltam, de elhagytak, ezt nem kívánom senkinek, hogy még szakítás után is szerelmes legyen abba az emberbe aki tudja, h valamikor az övé volt, ez sokkal rosszabb, mint az egyoldalú szerelem.. Tiszta szívemből kívánom kedves kérdező, hogy tapasztald meg a szerelmet, de sose múljon el, ne kelljen csalódnod.. szakítás óta nem találok senkit, mindenkiben csak Őt keresem.. én már nem kellek neki, sose fogom feldolgozni
2014. febr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!