Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az ember képes megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az ember képes megváltozni gyökeresen, ha megtapasztalja hogy mindent elveszíthet?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Vagy előbb utóbb ugyanolyan lesz, mint volt, na persze amellett, hogy alapjaiban nem változunk, de le tudjuk győzni a rossz tulajdonságainkat, a kíváncsiságunkat a féltékenységünket, ha ráébredünk mi a tét, és mennyire is szeretnek minket minden hibánk ellenére? Hogyan sikerült megváltoznotok, arról is szeretném ha írnátok.
2009. máj. 19. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nagyon szeretünk valakit, azért képesek vagyunk/érdemes megváltozni. Én nagyon makacs voltam, de nagyon, a párom meg szerintem még nálam is, és ez döbbentett rá, h ha nem változunk, nem fog menni. Ma már mindketten engedünk kicsit , és ez így jo is:)

Nem kell teljesen másnak lenned, csak lássák a fejlődést, a szándékot :)

2009. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapjaiban senki sem tud megváltozni. Persze, könnyen ki lehet jelenteni, hogy megváltozik az ember, ami talán sikerül is egy ideig, de csak úgy, hogy elfojta magában az érzelmeket, melyek később ismét előtörnek. Aki féltékeny, az is marad, aki nyitott, nyitott marad. Nyilván apróságokban (ne vegyél fel pink felsőket) könnyű megváltozni, de belső értékeken radikálisan alakítani szinte lehetetlen.
2009. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Apróbb dolgokon lehet változtatni némi odafigyeléssel! Gyökeres változás szerintem csak ideig-óráig lehetséges! Bár ez függ attól is, hogy milyen idős az ember! Fiatalabb korban még könnyebben változik bárki!
2009. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideig óráig képes uralkodni magán az ember, de hosszútávon nem megy. Amikor három éve el akartam válni bizonyos dolgok miatt, a férjem összeomlott, sírt rítt könyörgött, hogy csak még egy esélyt kaphasson, és bebizonyítja nekem, hogy megváltozik, és boldogan élünk, amíg meg nem halunk, stb. Ma ugyanott tartunk, ugyanazokkal a problémákkal, csak mostmár magamat szidom, hogy mekkora barom voltam három éve, hogy besz*ptam a hülye dumáját. Ma már ő is azt mondja, nem tud megváltozni, ne haragudjak.
2009. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal 1 éve vagyunk együtt, csodálom h még velem van, nagyon sokszor hisztizek, féltékenykedek, a veszekedések 90%-a miattam van :S

Annyira sokszor megígértem már neki h megfogok változni de valahogy nem megy... vagyis véltoztam már mert nem veszekszünk olyan sokat mostanába és megint minden jó.. de mégis ...:S nehéz dolog ez de ha valakit igazán szeret az ember akkor megtud változni csak akarnia kell...én is próbálok, kisebb-nagyobb sikerrel, de mostanába azért jobb már a helyzetünk:) muszáj áldozatokat hozni néha, mert ha a párunk már nem birja elviselni a hülyeségeinket akkor nincs választás : VÁLTOZNI KELL!!

2009. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!