Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben honnan tudhatom? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi (30 éves), buliban megismertem, csókolóztunk. Egyszer randiztunk is azóta. Többször is említette már, hogy elmehetnék hozzá. Kifejtettem a véleményem arról, hogy az ilyesminek úgyis szex a vége (de ő ezt másként látja!) és én azt még nem szeretném. Ennek ellenére azóta is kérdezte, hogy nem megyek-e el hozzá.


Ilyenkor 100-ból 100 pasi azért hív el, mert szexelni akar, vagy van rá egy halvány esély, hogy nem csak azért hív?

Milyen egyértelmű jelre kellene figyelnem?


25L



2014. jan. 29. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szexet, akkor nem mész bele.
2014. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nem akarok szexet, akkor nyílván nem megyek bele. De ezzel nem válaszoltál a kérdésemre.
2014. jan. 29. 11:57
 3/18 Mihály (S válasza:
Szexre megy! Rosszab esetben be akarja mutatnu az anyját vagy meg akarja mutatni neked az… ARANY HALAIT
2014. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azt gondolom kevés annál egyértelműbb jel van, hogy szeretne összebújni veled, minthogy elhív magához. Ha jól értem randiztatok egyszer, voltatok valahol, majd a következő randit a lakására óhajtja szervezni...

Talán javasolj te következő randinak valami helyet, kávézót, teázót, mozit, kiállítást...mittudomén, és kiderül, ahhoz milyen lelkesedéssel viszonyul.

2014. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Először csak sétálni voltunk és elég hideg volt. Most pedig azzal jön, hogy nem szeretne még egyszer szétfagyni, így jobb lenne nála a meleg szobában.
2014. jan. 29. 12:16
 6/18 A kérdező kommentje:
Mihály, ő egyedül él a házban, így az anyját nem hiszem, h be akarja mutatni. :)
2014. jan. 29. 12:17
 7/18 anonim ***** válasza:

Hihetetlen nyápicok manapság a férfitársaim. Idén már sokat hallottam, hogy arról panaszkodnak többen is, hogy fáznak, hideg van, ezért inkább nem mennek sehova. :O Elfelejtett a nép öltözködni vagy mi a bront? Engem bezzeg nem hívnak sehova. Micsoda pech.


Na de a lényeg, hogy lehet az is, hogy csak meg akarja mutatni a jó kis lakását. Hátha hanyattdobod magad, hogy neki milyen otthonos kis kéglije van. Gondolom tőled fiatalabb lányokat már sikerült ilyen módszerrel "behálóznia".

2014. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És mi lehet a megoldás? Esetleg mondjam meg neki, hogy nem fogok a lakásától elájulni (mármint ezzel úgysem vehet le senki a lábamról)?
2014. jan. 29. 13:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó lenne ismerni a fickót. Gondolod romantikus alkat? Mert ha esetleg olyan akkor lehet, hogy egy gyertyafényes vacsit tervez vagy ilyesmit? Mondjuk azt megmondhatná, kivéve ha meglepetésnek szánja. Vagy filmezést? Az az esetek 90%-ában szexet jelentene, dehát szerintem hülyeség, mert ha nem akarod akkor nem csinálod ennyi...


Egy kérdést még feltettél: "100-ból 100 pasi azért hív el, mert szexelni akar, vagy van rá egy halvány esély, hogy nem csak azért hív?"

Én nem értek más emberekhez, de ha van mégegy hozzám hasonló ember a Földön akkor van rá esélyed, hogy nem csak a szex miatt hív magához.

Esetleg kérdezz rá milyen programra számíthatsz ha átmész? Ha hebeg-habog össze-vissza akkor egyedül csak a szexre gondolt, de nem meri a szemedbe mondani. :) Ha beszélgetni akar, mondhatod neki, hogy egy hanglatos kis kávézóban vagy valahol máshol is lehet jót beszélgetni.

2014. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Még nem ismerem sajnos annyira, hogy megtudjam ítélni mennyire romantikus, bár annak tűnik, de még nem állítom biztosan. A filmezést még nem említette, vacsit sem, de azt mondta, hogy nem kell egyből "olyanokra" gondolni. Programként, ha lehet ezt programnak nevezni (:P) azt mondta, hogy eszegetnénk, iszogatnánk, összefoglalóan fogyasztanánk valamit...

Amúgy, ha 1x-2x felhozza még el is engedem a fülem mellett, csak már említette már szerintem vagy 5x, de sosem akaratosan. Csak mostmár tényleg kezdte birizgálni az orrom, hogy miért említi ennyiszer.


Ui.: Örömmel olvasom, hogy akkor van még ilyen pasi. :)

2014. jan. 29. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!