Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemre rá akar mászni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemre rá akar mászni egy csaj, feltünöen, ha ott vagyok az se zavarja. Férjemnek nem biztos hogy feltünik, de nem tudhatom. Mit csináljak? Mire figyeljek? 38 hkm

Figyelt kérdés
Nagyon nem ezen kéne stresszelnem 2 héttel a szülés elött, de mindig erre gondolok... ;(
2013. jún. 13. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy valaki "mászni akar", egy másik, hogy az illető hagyja-e. Nem kell a nővel semmit sem csinálni. Figyelmeztesd a férjed, ha úgy látod, nem veszi észre, és kész. Ennyi a dolgod. A többi a férjed dolga. Csak a sajátomból tudnék kiindulni, aki elég határozottan közölné, hogy még csak ne is gondoljon ilyesmire, mert teljesen felesleges időpocsékolás. Nem kell stresszelned rajta! Ha jól választottál társat, akkor most nem kell aggódnod!
2013. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos vannak ilyen "dögök " akiknek semmi sem szent ... sőt kifejezetten a foglalt férfiakra vadásznak !Én biztos ne birnám ki szó nélkül ,kérdezz már rá a férjednél ,hogy tényleg ennyire vaksi lenne ;-) ? Miket csinál ez a nő ? Mesélnél ?
2013. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon nyíltan rámászik,akkor nem hiszem el,hogy nem veszi észre a férjed. Viszont,ha meg észreveszi,szerintem illene határozottan lepattintania a csajt. Mondd meg neki,hogy legyen szíves állítsa le. De lehet,azért nem rázta még le,mert élvezi,hogy valakinek ennyire nagyon kell. Az én pasimnak is volt egy ilyen hódolója,már a falat kapartam tőle,hogy nem igaz,hogy hagyja,hogy ilyen pofátlan módon nyomuljon a csaj. Aztán választás elé állítottam,hogy vagy leépíti,vagy megyek. Mondjuk elkövettem azt a hibát,hogy reagáltam a csaj leveleire,ezt utólag lealacsonyítónak érzem magamra nézve. Na mindegy.

A férjedre figyelj. Ő mit szól ehhez,hogy ilyen nyomulós a csaj,próbálja-e leszerelni,vagy esetleg még viszonozza is a flörtöt...

2013. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a férjednek nyugodt és halk stílusban, hogy téged zavar, hogy a nő ezt úgy csinálja, mintha ott se lennél. Ha azt szeretnéd tudni, a férjed észreveszi-e, rá is kérdezhetsz, és utána mondhatod neki, hogy ez zavaró.


Ki szokott egyébként maradozni? Ha nem, akkor nincs gond, ne idegeskedj.


Egyébként megkérdezhetem, mi az a 38hkm? Itt a várandósak gyakran kiírják, de én nem tudom, mit jelent.

2013. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

csapj le neki egy sallert!

Biztos hogy elmegy a kedve az egésztől!

Na jó viccet félretéve...

Én a helyedben nagyon csúnyán kiosztanám a férjemmel együtt!

Elképesztő hogy milyen szukák vannak.

Még az sem zavarja,hogy babát vársz...

ááááá,nem jutok szóhoz!!

2013. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Off: 4es: 38 hetes kismama
2013. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

valóban azt jelenti, csak nem értem a kérdés szempontjából miért fontos. Gratulálunk!


Ettől függetlenül én a helyedben azért odamennék a férjemhez, és a kiscsaj előtt smárolnám le, hogy érezze, hol a helye

2013. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem maradozik ki, vagyis nagyon ritkán. Pl céges karácsonyi buli meg a szülinapja, ilyesmi.

Nagyon elítéli ha valaki megcsalja a szerelmét. Egyik baráti párral történt, azóta nem is akar velük találkozni mert sajnálja a pasit. (Ott a csaj csalta...)

Egyébként ennek a csajszinak van barátja. Ami szerintem nem zavarja. Minden fél mondatot lecsap kétértelmüen. Persze vicces de nem jó hallani.

Lehet hogy csak most vagyok érzékenyebb hogy nem vagyunk egy "súlycsoport" :))))

Eddig még csak fel se merült bennem hogy megcsalna, kb 10 éve vagyunk együtt.

2013. jún. 13. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok. Hatosnak kösz a választ. :D


Figyelj, kérdező, szerintem se vagytok egy súlycsoport a csajjal... Épp a férjed gyerekét várod ugyanis, míg vele semmilyen viszonyban nincsenek. Ha a férjed ilyen konzervatív felfogású, kell, hogy ez számítson neki.

2013. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igaz :)

köszi!

2013. jún. 13. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!