Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfi aki megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfi aki megbántott, látszólag ok nélkül otthagyott minket, nem érdemli meg hogy sírjunk miatta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én is hibás vagyok, DE most általánosítani szeretnék.

2014. jan. 29. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem érdemli meg hogy sirj utána aki megérdemelné az pedig nem hagy csak ugy ott... Ha hibás vagy ha nem annyit mindenki megérdemel hogy az okot elmondják, szerintem ez igy lenne korrekt.
2014. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem a férfi miatt sír ilyenkor a nő hanem saját maga miatt. Magát sajnálja.
2014. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelentett számodra az illető.
2014. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megróbálni megbeszélni a dolgokat. Hogy mégis mi okból történt mindez. Ismerd el te is a hibáidat. És sírni kell néha. Azzal, hogy az ember elmenekül a probléma elöl, nem oldódik meg, csak elraktározódik, és emészt. Jobb, ha az ember idöben kiadja magából az érzéseit!
2014. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszinte választ vársz, vagy megnyugtatót?


A csaj saját viselkedése miatt sírhat, ha olyan férfit sikerült elüldöznie maga mellől, aki egyébként mindenben jó volt neki, csak naivan azt hitte, hogy mindent megtehet vele.

2014. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen őszintét.

És ha a férfi úgy hagyta ott, hogy a nő mindent megtett volna érte, neki?

Köszönöm mindenkinek.

2014. jan. 29. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy egészséges egyensúlyra kell törekedni egy kapcsolatban, nő se legyen a férfi kiskutyája, és mérje fel reálisan azt, hogy milyen férfit kaphat meg rövid távra, és ki az aki hosszabb távon is képes értékelni.


Nők sokszor abban tévednek nagyon, hogy könnyed csak szexen alapuló kapcsolatra ha jól néznek ki, akkor bőven szintjük feletti férfit is kapnak, az ilyenbe nagyon próbálnak kapaszkodni, de ilyennél szóba se jönnek hosszabb kapcsolatra.

2014. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!