Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácoook, egy ilyen pólóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoook, egy ilyen pólóban r*bancnak nézik az embert?

Figyelt kérdés
Oké, személy szerint úgy gondolom, hogy ahhoz hogy úgy nézz ki úgy is kell viselkedned, ami rólam nem mondható el. De mégis, ha egy olyan fölsőben megyek bulizni, aminek kb nincs háta, és elég lenge anyagból is van? persze nem télen venném fel, csak hogy tisztázzuk:D
2014. jan. 29. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Én ezt a pólót akarom egyszer beszerezni, ez is r*banc. :D

De egyébként szerintem amit te leírtál, az az. :D

2014. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nagyon kihívó. Ha nem akarod, hogy egy darab dugnivaló hús legyél a szórakozóhelyen, akkor miért nem öltözöl fel rendesen? Ha kirakod a fél tested (hiába nem a melled, hanem az egész hátad), az felhívás keringőre.
2014. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem néz senki r.bancnak. a legtöbb csaj nyáron ilyesmiben megy bulizni. valaki meg olyan topban ami még nem is lenge hanem elől dekoltált hátul meg teljesne kivágott. valaki emg fűzőben. sztem attól függ mit veszel fel hozzá. meg h hány éves vagy. ha elmúltál 16 sztem nyugodtan hordhatsz ilyeneket.


20/F

2014. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj köszi, megnyugtattál, amúgy meg 19 vagyok
2014. jan. 29. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ízléses és nem csicsás, hanem inkább elegáns akkor semmi esetre sem az.
2014. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!