Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm folyamatosan hazudozik nekem is és a jelenlegi pasijainak is. Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Nem írtam félre, pasijai vannak. És ezek közül egyik sem tud a másikról.

Én azzal az indokkal szakítottan vele hetekkel ezelőtt hogy már nem szeretem annyira mint az elején, de valójában a hazugságai miatt hagytam ott. És épp ezért késztetést érzek rá, hogy amiért engem rútul átvert, most visszaadjam neki valamilyen formában.


Azért is mert már ugyan nem járunk, de sok dologban még most is hazudik nekem. A legjelentéktelenebbektől a komolyabbakig. És még a szüleinek és a barátainak sem mond igazat.

Egy igazi beteges hazudozó.


Mit "ajánlanátok"?


2014. jan. 29. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád, te még azt sem mondtad el neki, miért szakítasz. Ennyit tehettél volna. Nem leckéztetni kell, hanem értelmesen kommunikálni vele, de ez még neked sem megy... akkor mit vársz?
2014. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anna0905 ***** válasza:
Hozd össze azt hogy a pasijai "véletlenül" találkozzanak.
2014. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne foglalkozz vele. Lesz neki elég baja amúgy is, hiszen egy beteges hazudozó és ezt nem fogja megúszni. Dőlj hátra és várd meg míg a karma végez azzal a mocsok ribizlivel!
2014. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felnőhetnél végre. Az igazi lecke lenne.
2014. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csempéssz csípős paprikát a segglyukába
2014. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nem hazudtam neki hogy már nem szeretem annyira, ez igaz volt. De főleg a hazudozásai miatt szakítottam vele. Azért nem mondtam ezt el neki, mert akkor nagyon összevesztünk volna és ezt nem akartam. Plusz valamilyen szintű "baráti" kapcsolatot szerettem volna tartani vele.
2014. jan. 29. 22:46
 7/10 A kérdező kommentje:

Anna0905


nem jó, mert mind különböző településen lakik, így ez nem lenne túl könnyű


De egyébként jó elgondolás

2014. jan. 29. 22:56
 8/10 A kérdező kommentje:

Tormented


Igen, csakhogy ég bennem a "tettvágy", hogy visszafizessem neki a kölcsönt

2014. jan. 29. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy remek, ördögi tervem :DDD csak ehhez pestinek kell lennie...
2014. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vidékiek vagyunk, de mond el a terved
2014. jan. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!