Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont a nőket titulálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a nőket titulálják folyamatosan felszínesnek, mikor a férfiak is pont annyira felszínesek, ha nem jobban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
elég felszínes lehetsz, ha ezt így gondolod
2014. jan. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Johny88 ***** válasza:
Ebben igazad van. Hisz valamilyen szinten mind egyformák vagyunk! De mi előbb szóhoz jutunk!!! :P
2014. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez ilyen ördögi kör. Aki férfi és csalódott a nőkben, az a nőket tartja felszínesnek, stb, a nő, és a férfiakban csalódott, az meg őket. De szerintem inkább egyénre kellene koncentrálni, mint egy egész nemre, nem hiszem, hogy lehetne csak így általánosítani.
2014. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a nők egyszerre több dologgal tudnak foglalkozni, de kisebb mélységben.

A férfi általában egyszerre egy dologgal foglalkozik, de abban aztán nagyon elmélyed.

Ezen kívül sok nő gyűlöli, ha valamit egészen pontosan meg kell határoznia. Jobban szereti csak úgy körülbelül, érzéssel.

2014. jan. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert egyszerűbb erre fogni a sikertelenségüket mint magukban is körülnézni kicsit. A férfiakról is vannak fent elég sztereotip kérdések, pl csak játszadoznak a lányokkal, meg mit tudom én még. Van egy pár. Nem is értem miért nyavalyog mindenki állandóan:D
2014. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok megint


Na, nem is kellett messzire mennem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Kérdés is, meg a válaszok is...jaj.

2014. jan. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!