Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki, ha megnézem az adatlapját? (info lent)

Figyelt kérdés

Szval megismertem azt a srácot személyesen , aki bejön nekem. Egy buli alkalmával találkoztunk, másnap bejelölt egy közösségi portálon. És nemrég felvett msn-re is. Amikor bejelölt megnéztem az adatlapját, de most is szívesen megnézném(kB 3 hete jelölt be)

Nem gáz, ha ott leszek a látogatok között??


2009. dec. 5. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...

Én igencsak örülnék csaj látogatóknak....

Ő is fog tuti., meg ezzel jelzed hogy tetszik neked, és várhatod a köv. lépést, ha te is bejössz neki

2009. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de, ez iszonyat gáz.

. . .

agyhalál-.-

2009. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért volna gáz az, hogy megnézed az adatlapját?!

Nyilván azokat az adatokat fogod látni, amiket bárki láthat...A közösségi portálon...

Szerintem akkor se lenne gáz, ha egész nap azt nézegetnéd...

Főleg, ha egy kicsit szerelmes lettél...

:DDD

2009. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, h hülye kérdés. Csak hát igen picit belezúgtam. És félek, h vmit elrontok...
2009. dec. 5. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Internet Explorer 8-cal be lehet lépni rejtett módban, és nézegetheted amikor akarod.

Már ha a Myvipről van szó.

2009. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelentem, engem már leoltottak azért, hogy néztem egy adatlapot, nem tetszett a srácnak, és beoltott... -.-'

Persze ilyen vadbaromból is kevés van, szal' sztem nyugodtan, nincs benne semmi cinkes.

2009. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!