Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemmel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemmel kapcsolatos álmaim miért mindig ilyenek?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam azt, hogy valaki megaláz. Úgy értem, udvarol, nagyon jó minden, csókolózunk és aztán közli, hogy ez csak egy fogadás volt, vagy ő engem undorítónak tart, vagy valami hasonló. Miért lehet? Ettől félek?
2014. jan. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az álmok csak úgy jönnek mennek, igazából nem sok értelmük van.
2014. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# Az álmoknak igenis sok olyan dolgot tárhatnak eléd amikről te nem gondolkodsz el a mindennapjaidba de ott van a fejedbe és zavar.


Válasz:

Lehet, hogy önértékelési hibád van, vagy ténylegesen ez a félelmed, hogy megtörténik veled ez a való életbe.

2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Talán tudat alatt tartasz attól,hogy ez megtörténhet.Lehet baj van az önbizalmaddal is.:)
2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csakis azzal van a gond, sajnos, nem tudom elfogadni magam! akkor valószinüleg ezrt van.
2014. jan. 30. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Ezt bizonyította is valaki vagy ez is egy olyan mítosz, mint az, hogy a férfiaknak csak a szex számít?
2014. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A nők nagy százaléka van így vele sajnos:/.

DE próbálj meg magadban szép dolgokat keresni és csak azokra koncentrálni.Mondogasd magadnak : "jó csaj vagyok"..előbb utóbb el fogod hinni:)

2014. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiány egy életre elkaszálhat egy embert, és ebből nehéz segítség nélkül kilépni! Sikerélményekre van szükséged!

Szerintem te jó csaj lehetsz, csak idegre-menő a folytonos kétségeiddel! Meg - vélhetően - naiv is vagy...

Válogasd meg jól, hogy kivel csőrözöl, és akkor nem fognak "megalázni"...

2014. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!