Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetelen! Levágtam a hajam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetelen! Levágtam a hajam és egy lánynak annyira tetszett ez hogy bepisilt! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Nem fogjátok elhinni! Levágtam az igen hosszú, 50 cm-es hajam hogy jól nézzek ki, aztán egy lány akivel jóban vagyok amikor meglátott elkezdett sikongatni, felém futott és azt mondta hihetetlenűl jól nézek ki. A nyakamba csimpaszkodott, nevetet és sikongott, aztán egyszer csak... Az arca eltorzúlt, hosszú másodpercek következtek, majd ezt mondta:

Óhh... Bepisiltem.

Eléggé meglepett ez, de még ezek után is mosolygott rám. Mit jelenthet ez? Ennyire tetszik az új frizum? Vagy esetleg Én magam is tetszek neki?


2009. dec. 5. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
:D XD Bejösz neki
2009. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

50 centis hajat levágatni? :|

van neked szíved? :|

2009. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Kamu!

Egyébként a kutya is bepisil ha nagyon örül valaminek!

2009. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

19:11


Nem volt egyszerű... De 18 vagyok és ez az én döntésem volt, plusz már nagyon untam. Kell egy kis változatosság is már!

2009. dec. 5. 19:14
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

hát elég érdekes szituávió:)

lehet hogy felkeltette irántad az érdeklődését.!

2009. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
amúgy fiú vagy lány vagy?
2009. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Fake
2009. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fiú. Szerintem a túlzott öröm nem képes kiváltani ilyesmit normál esetben. Szerintem most nagyon bejövök neki! Amúgy tudom, hihetetlen sztori, én is mosolygok ezen! :)
2009. dec. 5. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

vagy tényleg annyira megörült neked, vagy egyszerűen vizelettartási problémái vannak :D

vagy csak nagyon kellett neki, de úgy gondolta még egy ölbeugrást kibír, de mégse...

2009. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire pisilt be?
2009. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!