Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetelen! Levágtam a hajam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetelen! Levágtam a hajam és egy lánynak annyira tetszett ez hogy bepisilt! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Nem fogjátok elhinni! Levágtam az igen hosszú, 50 cm-es hajam hogy jól nézzek ki, aztán egy lány akivel jóban vagyok amikor meglátott elkezdett sikongatni, felém futott és azt mondta hihetetlenűl jól nézek ki. A nyakamba csimpaszkodott, nevetet és sikongott, aztán egyszer csak... Az arca eltorzúlt, hosszú másodpercek következtek, majd ezt mondta:

Óhh... Bepisiltem.

Eléggé meglepett ez, de még ezek után is mosolygott rám. Mit jelenthet ez? Ennyire tetszik az új frizum? Vagy esetleg Én magam is tetszek neki?


2009. dec. 5. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kicsit zavarhatta korábban a hosszú hajad és így biztos sokkal helyesebb lettél. :) Én tuti akkor tennék ilyet, ha a srác nagyon megtetszene ezáltal. ;) Próbálkozz be nála, hátha... :D

18/L

2009. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BeerHunter ***** válasza:
27%
Vagy a Tokio Hotel énekese vagy, nem?
2009. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

19:20 :|

szerinted melyik fiú szalad oda egy rövid hajú csajhoz úgy, hogy "A nyakamba csimpaszkodott, nevetett és sikongott..." ráadásul annyira bejött neki a csaj hogy behugyozott...na mind1...és a második mondatban benne van hogy egy lány akivel jóban van.....legközelebb kicsit figyelmesebben olvasd el a kérdést!!!!

ja és a kérdésre az a válaszom, hogy biztos bejössz neki ha ilyen reakciót váltottál ki belőle az új frizuráddal!!!én is csak azt tudom mondani hogy próbálkozz be nála!!!!!!

2009. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hallottál már a vizeletvisszatartási problémákról.
2009. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tisztelt gúnyos válaszolók!


Ennyit jelent, ha valaki ad magára. Szabad ezen elgondolkodni.

2010. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!