Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan sok fehér lány, nő jár fekete hapsival míg szinte egy fehér hapsit sem lehet látni, aki fekete lánnyal, nővel járna?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A fekete nőnek nincs nagyobb farka.


Egyébként de fura, én nem látok ilyet.

2014. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert néger pasival járni divat meg menő dolog, néger nővel nem. Na meg úgy hírlik, a négereknek nagyobb a farkuk, de olyanról még nem hallottam, h jobban szopnának v vmi.
2014. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fura, de én viszonylag ritkán látok fehér lányt négerrel.
2014. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hol éltek ti?
2014. jan. 30. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:
mert a néger fiúk tudnak udvarolni ugyebár
2014. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

"mert a néger fiúk tudnak udvarolni ugyebár"

Mert a magyar fiúk nagyon sokra mennek nálatok az udvarlással, mi?

2014. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5-ös ezt nem gondolhatod komolyan!


Saját szememme láttam, ahogy fényes nappal egy néger csak úgy beszólt egy magyar lánynak, szegény lány meg úgy megijedt, látszott, hogy fél ettől a perverz állattól.

2014. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-os ezt remelem ironiusnak szantad :)
2014. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hol élünk? Mondjuk én Pesten, de az ország nagy része vidéki, ott aztán aligha járkálnak négerek, aligha tetszik a nőknek, nem, de... nyilván te is olyan paraszt vagy, hogy neked csak az az élet ahol ezerszámra látni ilyen alakokat... :D Egyszerűen van akinek bejön, jó? És igen, van aki szerint a néger pasiknak "jó" a híre odalentről... Néger nőről ilyet még nem hallottunk. Nyilván kíváncsiak az emberek.
2014. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mert a magyar fiúk nagyon sokra mennek nálatok az udvarlással, mi?"


Képzeld a barátom sokra ment vele. :)

2014. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!