Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk most lettem szemüveges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk most lettem szemüveges és én azt gondolom h ez hátrány. ) :! Felsorolok külsőre és belsőre még pár tulajdonságot és eldöntitek h menthető e a helyzet? 14L

Figyelt kérdés
/szőke vállkörüli haj/világoskék szem/sportos test/jó öltözködés(ezalatt a csőnacikat,enyhén kivágott felsőket értem)/sajna van egy-két pattanásom/2 heg van a hátamon műtét miatt de már alig látszanak:)..belsőre /mosolygós/dumás/kicsit gyerekes/kockaa:D ..a lényeg h kétségbe vagyok esve mert sztem a szemüveg hátrány a fiúknál:(..ez igaz?://

2014. jan. 30. 20:22
1 2
 1/14 ganjamanya ***** válasza:
Nem hátrány, ha jól választasz jól is áll, de az összképen egyátalán nem ront, vagy csak minimális mértékben. Persze ha nem páva szemüveget választasz melynek a lencséje nagyobb mint a fejed átmérője. :D
2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a csőnaci nekem speciál pont nem jön be, de egyébként nagyon pozitív amiket leírtál, szerintem egyáltalán nem vagy bajba, sőt :) ha gondolod írhatsz, unatkozom :D 16/f
2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:

van akinek baromi jól áll a szemüveg.

nekem pl tökre bejönnek a téglalap alakú szemüvegek. és a legtöbb fiatalos szemüveg az ilyen, szal jól áll mindenkinek:)

2014. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mr. Truth ***** válasza:
Küldj egy képet... A szemüveg öltöztet :) nem tudom igy megmondani van olyan ismerősöm akinek jól áll van olyan is akit kifejezetten elcsufitott... Ez függ arctol és a szemüveg fazonjatol
2014. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Majd később mindenkinek aki itt kéri priviben küldök képet!:)
2014. jan. 30. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem hàtrány a szemüveg, nagyon sok lányon aranyosan áll.

Főleg mostmár divatosak is a modern szemüvegek.

2014. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemis tudjátok milyen megnyugtató ezeket olvasni!!:3
2014. jan. 30. 21:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy képet majd én is kérek :) szerintem sincs veled baj ;)
2014. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz majd képet! Am nem feltétlenül rossz a szemüveg. Na meg ha kontakt lecsét használsz majd napküzben az kifejezetten előny is lehet. Náluk gólyatáborban volt egy lány akinek olyan tenger kék kontakt lencséje volt. Pasiban nem vol hiány nála pedig úgy amúgy egyáltalán nem volt szép :D
2014. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem hátrány. ha elhízott vagy mogorva és fekete hajú akkor is biztos akad valaki aki megfektetne. fogzsabályzóval meg távcsővel is.
2014. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!